adcov.com

Jak Złamać Sugar Addiction w pięciu łatwych krokach

Jak Złamać Sugar Addiction w pięciu łatwych krokach


Podboju uzależnienie od cukru może wydawać się trudne, ale w mniej niż tydzień twoje kubki smakowe można zmienić - wraz z potrzebą słodyczy. Cukrowy jest związany z cukrzycą, depresji i zespołu drażliwego jelita, a także przyczynia się do procesu starzenia. American Heart Association stwierdza, ludzie nie powinni mieć więcej niż dziewięciu łyżeczek cukru dziennie. Jednak, według przeglądu Zdrowia Publicznego Uniwersytetu Harvarda, napój z 20 uncji ma 17 łyżeczek. Ograniczenie napoje jest jednym z wielu sposobów, aby ograniczyć swój apetyt.

Instrukcje

1 Jedz trzy zbilansowane posiłki dziennie, aby utrzymać poziom cukru we krwi. M.in. owoce, warzywa, chude białko i zdrowe tłuszcze, takie jak oliwa z oliwek lub sera do każdego posiłku. Wybierz pokarmy bogate w błonnik zmniejsza łaknienie cukru.

2 Usunąć wszystkie produkty fast foodów i cukru, wraz z białym i brązowym kwiatem. Użyj wykresu indeksie glikemicznym, takich jak jeden dostępny na stronie Harvard Medical School, aby zrozumieć, jak różne pokarmy wpływają do krwi. Próbując przełamać swoje uzależnienie cukru, odrzucić każdy produkt spożywczy, który ma indeks glikemiczny powyżej 50, wymienionych w tabeli.

3 Wymień gazowanych napojów gazowanych z wody gazowanej, takich jak klub soda, Seltzer i wodą gazowaną - lub herbaty. Dodaj cukier i wyroby alkoholowe sukraloza osłodzić drinka. Wody, dodać cytryny lub limonki. Mieszanka owoców z odtłuszczonym mlekiem, aby koktajle bez dodawania cukru.

4 Ustanowienie rytuał relaksacyjny zmniejszenia głodu cukru. Lęk i stres może być czasem powody jedzenia nadmiaru słodyczy. Spróbuj pracy puzzle, medytacji lub przy długiej kąpieli na relaks. Jeśli jesteś z domu, przynieść ze sobą książki wraz ze zdrową przekąskę.

5 Weź dodatek pikolinian chromu, aby zmniejszyć głód cukru. Chrom jest odpowiedzialna za stabilizowanie mineralnych cukru we krwi i pikolinian chromu pozwala się łatwo wprowadzić do komórek organizmu. Weź dawkę 200 mikrogramów lub mniej, lub preparatów wielowitaminowych, które zazwyczaj zawierają niezbędne minimum. Konsekwencje, takie jak wrzody żołądka i jelit, nieregularne bicie serca i niewydolnością wątroby, może wystąpić, gdy dawka dobowa przekracza 200 mikrogramów.