adcov.com

Jak Złamać potrzebę Sweets

Jak Złamać potrzebę Sweets


Jeśli ciągle pragnąć pustynie i inne substancje cukru ładunkiem, może masz uzależnienie od cukru. Nadmierne spożycie cukru odgrywa główną rolę w otyłości i przyczyniają się do wielu innych problemów zdrowotnych. Cukier przetwarza się tłuszczu w ciele szybciej niż inne substancje. Można oswoić te pragnienia cukru z odrobiną dyscypliny i znajdując zdrowsze alternatywy. Dowiedz się, jak przełamać potrzebę słodyczy jest niezbędna do ogólnego stanu zdrowia i dobrego samopoczucia.

Instrukcje

1 Jedz dobrze zrównoważona posiłek, który zawiera dużo warzyw, owoców i białka. Pomoże to ograniczyć apetyt na słodycze, ponieważ zrównoważony posiłek dostarcza składników odżywczych, które organizm potrzebuje.

2 Pozbądź się wszystkich słodyczy w domu, tak, że nie będą kusić. Wyrzucić lub dać im daleko do sąsiadów, współpracowników lub członków rodziny.

3 Szybkie od słodyczy przez co najmniej cztery do siedmiu dni. Unikać tankowania pragnienie w tym czasie. To głodować ciała jego potrzeby na cukier podczas normalizacji tolerancję cukru. Zacznij zdrowe słodycze, takie jak owoce, stopniowo iw małych ilościach po szybko.

4. Weź udział w konstruktywnej działalności, kiedy pragniesz czegoś słodkiego. Rozpraszać się na tyle długo, aby dać pragnienie szansę, aby przejść dalej. Wykonania lub zjeść kawałek owocu, a nie daje się chęć do mniej zdrowych słodyczy.

5 Unikaj żywności, które mają w nich cukru ukrytego w sosie teriyaki, takie jak miód lub musztardą. Wiele sosów zawiera ukryty cukier i może spowodować twoje pragnienia, aby powrócić.