adcov.com

Jak złamać Plateau Weight Loss

Jak złamać Plateau Weight Loss

Czy hit bał plateau odchudzania?

Czy frustracji, ponieważ utrata wagi właśnie zatrzymał?

Oto 4 proste sposoby, aby przebić się przez płaskowyż odchudzania.

Instrukcje

1 Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to upewnić się, że postępujesz swój program diety. Często okłamywać samych siebie, by usprawiedliwić oszustwo na naszej diecie. Jeśli nie zostały w pełni po swój plan diety, to musisz zacząć tam przed czytania dalej.

2 Zanim przejdziemy do kroków do złamania plateau odchudzania, musimy zrozumieć, dlaczego tak się dzieje. Twoje ciało chce być w stanie homeostazy, nie lubią zmian. Gdy nastąpi zmiana musi pracować ciężej. Dlatego zmiany rutynowych jest tak ważne, aby kontynuować swoją utratę wagi.

3 Wskazówka nr 1 - Podnieś swoje kalorie. Pierwsza wskazówka złamać plateau jest zwiększenie zużycia kalorii o 500 kalorii dziennie przez 7-10 dni. To nie znaczy, zgaśnie diety. Trzeba tylko dać organizmowi trochę sugerować, aby to idzie w dobrym kierunku.

Zwiększyć spożycie węglowodanów, aby dać organizmowi odpocząć od ograniczenia węglowodanów. Po 7-10 dni wyciąć kalorii tam, gdzie były. Pomoże to dać ciała piękny mały szok, że można wrócić na tor.

4 Porada # 2 - Twój poziom intensywności. Podczas próby upuść tych ostatnich kilku kilogramów to często kwestia intensywności, która jest przyczyną plateau odchudzania. W takich sytuacjach trzeba zatracić się diety i ćwiczeń przez kilka tygodni, aby pomóc przeszyć nim.

Wykonując trochę trudniej lub będąc trochę bardziej rygorystyczne w diecie może dać ten dodatkowy mały impuls, że trzeba.

5 Tip # 3 - Zmień swoją rutynę ćwiczeń. Sposób wykonywania może odegrać istotną rolę w tym, jak spalić tłuszcz. Robi to samo rutynowe zbyt długo pozwala organizmowi przystosować i bardziej efektywną pracę. Jeśli zostały przy użyciu tego samego rutynowego treningu na dłużej niż 4-6 tygodni, że nadszedł czas na zmiany.

Prostym rozwiązaniem tego problemu jest, aby zmienić sposób treningu. Na przykład, dodać trening siłowy do programu lub zwiększyć swoje zbiory i powtórzeń lub zmienić, ile dni w tygodniu, masz trening. Czy to co 4-6 tygodnie, aby zachować swoje ciało od przystosowania.

6 Porada 4 - Zmniejszenie węglowodany. Tak to jest w kierunku przeciwnym do pierwszej końcówki, ale może działać bardzo dobrze, aby pomóc przełamać swojej plateau odchudzania. Przez obniżenie spożycia węglowodanów w dół do poziomu ketogeniczna zmusza organizm do spalania tłuszczu trybie. To działa najlepiej, jeśli nie jesteś już na diecie węglowodanów (mniej niż 100 g / dobę).

Spróbuj zmniejszyć spożycie węglowodanów do 20-40g / dobę przez 2 tygodnie, gdy trafisz na płaskowyż. To jest najtrudniejszy z wszystkich porad, ale również najbardziej szokujące dla organizmu.

7 Jak frustrujące, jak utrata masy ciała płaskowyże są, są one normalne zjawisko fizjologiczne. Dlatego to jest zawsze ważne, aby zmienić swoje procedury, aby utrzymać swoje ciało od przystosowania. Za pomocą jednego z wyżej wymienionych strategii was będzie w stanie przebić się przez firmy płaskowyże i nadal schudnąć.

8 Chociaż jesteś tu poświęć chwilę, aby sprawdzić obszar zasobów poniżej więcej porad i informacji. Dla innych, jak wskazówki nie zapomnij sprawdzić mój profil i spojrzeć na inne artykuły na eHow.