adcov.com

Jak złamać orzechów brazylijskich

Orzechy brazylijskie rosną w twardych strąków (o nazwie castaña strąków) około 10 do 25 indywidualnych orzechów, z których każdy jest następnie zamknięte w jego własnej powłoki. Może być pęknięty orzech brazylijski; trzeba tylko znać jego słabość. Orzechy brazylijskie rosną tylko w dżungli amazońskiej i zawierają składniki odżywcze i minerały niezbędne dla zdrowia. Aby uzyskać te korzyści, musisz zakupić już łuskane i prażone orzechy brazylijskie w sklepie, lub spróbować bardziej romantyczny sposób: roztrzaskać je sam. Najlepszym sposobem, aby złamać orzech brazylijski zależy od narzędzia, które masz na wykonanie zadania.

Instrukcje

• Moczyć go: najlepszym sposobem, aby rozpocząć Orzesznica pękanie doświadczenie jest, aby orzechy na mokro. Moczenie powłoki pozwoli to złagodzić nieco; Jednak właściwego moczenie bierze czas. Nałożyć nakrętki w misce z zimną wodą i odstawić na noc lub na co najmniej 12 godzin. Na szybsze rezultaty gotować lub kuchenka mikrofalowa wody (z orzechami) i niech reszta na trzy godziny. To sprawia, że proces ostrzał znacznie łatwiejsze, bez względu na narzędzia.

• Zamrożenie lub upiec: jako alternatywa do kąpieli, zamrażania lub pieczenia orzechy mogą być skuteczne w Dokonywanie muszli kruche, zatem nieco łatwiejszy wobec roztrzaskać. Pieczenia: 15 minut 350F (175C). Zamrożenie: sześć godzin.

• Roztrzaskać ono przy użyciu orzechówki. Łupiny będzie lekko miękkie, po kąpieli. Za pomocą orzechówki, mocno zacisnąć off (lub przynajmniej Splitu) jeden koniec nakrętki. Po tym jak zostało otwarte, używać palców do odkleić powłoki.