adcov.com

Jak złamać czyjś Powrót ciśnienie i uśmierzania bóluOd lat mój mąż wyjechać do kręgarza dwa razy w tygodniu, aby uzyskać jego plecami "dostosowane". Był on najlepszym klientem kręgarz jest.

Pewnego dnia kręgarz był na tyle miły, aby powiedzieć mojemu mężowi, jak "złamać" plecy. Teraz robię to już od kilku lat, a on tylko sprawia, że ​​jedna wizyta w kręgarz roku.

Oto, co zrobić, aby go złamać. To bardzo proste do zrobienia i to nie boli.

Instrukcje

1 Zasadniczo chodzi o to, aby umieścić lekki nacisk w środku z tyłu tak, że "pęknięcia" lekko i łagodzi ciśnienie i ból. Możesz dostać to wpłynąć przez tylko o dziecko siedzi na plecach i to pęknięć. Podobnie jak pękanie swój knuckles..same pomysł.

2. Czy osoby, które muszą mieć jego powrót pęknięty położyć się na brzuchu na łóżku. Mieć głowę na krawędzi i stawić im czoła.

3 Następnie będą musieli wdychać głęboko i następnie wydech.

4 Teraz weź jedną rękę i umieścić go na drugiej strony. Połóż ręce na górnej środkowej części łopatki danej osoby. Kiedy wiesz, że mają wydychanym naciśnij obie ręce mocno w dół i naciśnij przycisk ze trochę masy. Poruszać się powoli w dół środku tyłu i powtórzyć osoby. Jeśli działa powinieneś usłyszeć mały "pop". Będę brzmieć jak ktoś pękanie ich kostki.

5 Możesz także poprosić osobę, aby leżał na podłodze na brzuchu i wtedy jeden z dziećmi chodzić na plecach. Będzie to miało podobny efekt. Usłyszysz "pop".

6 Jeśli obecnie zobaczyć kręgarz, poproś, aby pokazać, jak to zrobić.

Wskazówki:

  • Przestań natychmiast, jeśli są niewygodne.
  • Działa to dla mojego męża, ale ma drobne problemy z kręgosłupem. Nie próbuj tego, chyba że mówisz do kręgarza.
  • Przestać robić to, jeśli są niewygodne lub nerwowy.
  • Zapytaj kręgarz za porady, jak to zrobić.
  • Porozmawiaj z lekarzem, jeśli nie masz kręgarz.