adcov.com

Jak złagodzić zgaga

Przejadanie się, stres i niewłaściwe rodzaje żywności w niewłaściwym czasie są wszystkie przyczyny zgagi. Słuchaj swojego ciała. To daje wskazówek co do tego, co można jeść, czyli powodować dyskomfort

Instrukcje

1 Uzyskaj sprawdzanie i zobaczyć, czy zgaga jest naprawdę zgaga i nie choroby serca. Zapytaj, czy przepuklina rozworu przełykowego jest przyczyną. Sprawdź, czy masz wszystkie odpowiedzi na pytania, i że wiesz, objawy zarówno zgaga i zawał serca. Uzyskać pełną fizyczne wykluczyć żadnych poważnych chorób serca i układu pokarmowego.

2 Jedz papaja (suszone, kapsułki lub tabletki) przed i po jesz. Carry tabletek z tobą między posiłkami.

3 Weź ze sobą jakiś cukierek imbiru lub sody. Imbir znany jest z rozliczenia żołądek.

4 Pij dużo wody. To osłabia kwasu żołądkowego oraz zmniejsza uczucie pieczenia.

5 Nie jedz przed snem. Staraj się umieścić co najmniej dwie godziny od ostatniego posiłku i kiedy masz zamiar spać. Gdy idziesz spać, funkcje organizmu spowolnić, w tym trawienie. Jedzenie pozostaje w żołądku powodując nadęty, powolny uczucie.

6 Spróbuj jeść więcej surowych warzyw. Jedz mniejsze, częstsze posiłki. Jeśli żołądek wytwarza zbyt dużo kwasu, to jest sposób na utrzymanie jej w ryzach.

7 wyeliminować stres. Naprężenie może utrudniać trawienie i powodować inne problemy.

8 Sprawdź, czy leki. Zobacz, czy któryś z nich listy zgaga, niestrawność, nudności lub niestrawność jako możliwych działań niepożądanych.

9 Staraj się unikać leków zobojętniających kwas solny handlowych. Większość z nich zawiera glin i może powodować zaparcia. Jeśli podjęte przez długi czas, będą one rzeczywiście spowodować żołądek przestanie działać normalnie. Gdy tak się stanie, może być konieczne stałe leki do rozwiązania problemu.

Wskazówki

  • Skontaktuj się z lekarzem natychmiast, jeśli masz ból, który promieniuje z żołądka do góry w kierunku lewym ramieniu. Jest to istotny wskaźnik nadjeżdżającego zawału serca.