adcov.com

Jak złagodzić stan zapalny skóry głowy

Jak złagodzić stan zapalny skóry głowy

Stan zapalny, reakcja organizmu na zakażenia, uszkodzenia lub podrażnienia, powoduje zaczerwienienie, obrzęk i ból. Stan zapalny skóry głowy jest zwykle suchej skóry głowy, że brakuje oleju. Ten niedobór powoduje łuszczenie, łupież i swędzenie, pozostawiając skórę głowy narażone na zakażenie. Podczas suchej skóry głowy nie jest traktowane w pierwszej instancji bolesne powikłania mogą powstać takie jak infekcje od grzybów i bakterii, zapalenie skóry, łupież lub Neurogenny excoriations (uporczywe drapanie głowy).

Instrukcje

• Unikać produktów do włosów z składników, takich jak gycol propylenu, Laurylosiarczan sodu, siarczan sodu beryl lub sodu laureth siarczan. Te składniki usunie oleje z głowy i może powodować suchość skóry głowy, jeśli nadużywany. Należy unikać produktów, które są specjalnie dla "tłuste włosy", jak te też mają ten sam efekt.

• Nie należy używać produktów do włosów z zapach lub perfumy w nich, jak oni będą podrażniać skórę głowy dalej i może spowodować zakażenie. Należy unikać mycia włosów trzy do czterech dni przed użyciem jakichkolwiek zabiegów przeciwzapalnych aby umożliwić warstwę ochronną oleju zbudować we włosach.

• Stosowanie herbaty drzewo oleju produktów do mycia włosów. Olejek z drzewa herbacianego ma właściwości antyseptyczne i przeciwgrzybicze, aby zmniejszyć stan zapalny i zapobiegania zakażeniom. Można go kupić bez recepty w aptekach i supermarketach.

• Zakup szampony z smoły węglowej i kwas salicylowy, z których oba łagodzenia skóry. Myć włosy co dwa do trzech dni wszystkie te szampony i oleje do Zezwalaj skórę głowy do tworzenia warstwy ochronnej i zapobiec świąd lub dalsze zapalenie.