adcov.com

Jak złagodzić objawy RLS

Jak złagodzić objawy RLS


Zespół niespokojnych nóg (RLS) jest schorzeniem neurologicznym, które powoduje ból lub pulsowanie w nogach, które ocurs przede wszystkim w nocy, ale może nadal przez cały dzień. To zakłóca cykl snu, ponieważ hamuje naturalną zdolność chorego do zasypiania i uzyskać zalecanych godzin potrzebnych do zdrowego stylu życia. Według Instytutu Chorób Neurologicznych i skok, bo aż 10 procent Amerykanów cierpi z powodu zespołu niespokojnych nóg.

Instrukcje

1 Porozmawiaj z lekarzem, jeśli uważasz, że RLS. Uważa się, że inne choroby, takie jak cukrzyca, neuropatii obwodowej, może być związane z RLS, ale lekarze jeszcze nie okazał się.

2 Przesuń porażone kończyny jak najwięcej krążyć krew i złagodzić pulsowanie. Stosować się do regulowanego programu ćwiczeń zgodził się lekarz. Nie przemęczać.

3 Sprawdź, zmiany stylu życia. Zmniejszyć wykorzystanie kofeiny, alkoholu i tytoniu. Porozmawiaj z lekarzem na temat żelaza, magnezu i kwasu foliowego suplementów, jak braki w nich może przyczynić się do tego problemu.

4 Zapytaj swojego lekarza o leki na receptę, które mogą pomóc złagodzić objawy. Niektóre leki zwiększające poziom dopaminy wykazują postęp w łagodzeniu objawów.

5 Kontynuuj na leczenie i dowiedzieć się jak najwięcej o RLS, jak można, jak to zwykle jest chorobą na całe życie.

Wskazówki

  • Lekarz jest najlepszym źródłem do leczenia RLS i informacji.
  • Nigdy nie samoleczenia.