adcov.com

Jak złagodzić objawy opryszczki narządów płciowych

Jak złagodzić objawy opryszczki narządów płciowych


Opryszczka narządów płciowych zwykle nie jest poważna choroba, i to rzadko powoduje inne długoterminowe problemy zdrowotne. Na szczęście, opryszczka narządów płciowych są częste wybuchy w większości, i zazwyczaj wyjaśnić w ciągu zaledwie kilku dni. Ogniska mogą być niewygodne, ale jest wiele rzeczy, które możesz zrobić, aby złagodzić objawy ogólne opryszczka narządów płciowych.

Instrukcje

Złagodzić objawy opryszczki narządów płciowych

1 Weź ciepłe kąpiele solne, aby złagodzić objawy opryszczki narządów płciowych. Uzdrawianie soli pomoże czyste, koją i wysuszyć rany, które mogą uczynić je wyraźnie szybciej. Jedna lub dwie garści soli Epsom dodana do kąpieli może załatwić sprawę.

2 Za pomocą suszarki do włosów wysuszyć rany, uważając, aby suszarka nie jest zbyt gorąco. Wielu profesjonalnych suszarek klasy włosy szybko się nagrzewają, więc musisz być ostrożny, aby nie zranić się rany. Korzystanie z suszarki może być bardziej wygodne niż przy użyciu ręcznika, który może pocierać niewygodnie przed ranami.

3 Zużycie bielizna wykonana z bawełny lub z pulpy drzewa pochodzącego modal produktu. Te dwa materiały absorbują wilgoć lepiej niż te wykonane z materiału syntetycznego, i pomoże utrzymać okolicy narządów płciowych suche i wygodne.

4 Weź leki bez recepty, takie jak ibuprofen lub paracetamol, które mogą zmniejszyć ból i gorączka z opryszczką narządów płciowych.

5 Zmniejszenie czynników, takich jak prześwietlenia na słońce, zmęczenie, podrażnienia skóry regionu narządów i nadmiernego stresu, tak, że wybuchy są mniej prawdopodobne, aby być wyzwalany.

6 Jedz miska pełna makaronu z dodatkowych ząbków czosnku dodanych. Czosnek jest uważany za trudny wirus przeciwnik, i pomaga wzmocnić układ odpornościowy organizmu w ogóle. Jeśli nie lubisz jeść czosnku, można spróbować jednego z bez smaku, bezwonny czosnek suplementów sprzedawanych w sklepach ze zdrową żywnością.

7 Pij dużo wody, aby rozcieńczyć mocz, czy oddawanie moczu staje się bolesne dla Ciebie. Może warto rozważyć użycie podkładki leczniczych, takich jak te wykorzystywane do hemoroidów, zamiast papieru toaletowego, przynajmniej dopóki wasze rany wyjaśnić.

8 Noś luźne bieliznę, które nie przylegają do łagodzenia objawów. Działa drażniąco na skórę, gdzie może wystąpić owrzodzenia ich drażni, powodując częstsze epidemie, a nawet krwawienie.

Wskazówki

  • Nie stosować kremy kortyzonu na wrzody opryszczki, jak mogą zrobić wybuch gorzej. Wielu uważa te kremy są przydatne, ponieważ są one często wykorzystywane do swędzenia, ale mogą w rzeczywistości uczynić Wybuch gorzej.