adcov.com

Jak złagodzić objawy grypy na mniej niż pięć dolarów

Grypa jest chorobą, która może uderzyć w każdej chwili w czasie zimy. Osoba dotknięta może być zatrzymany na grypę w ciągu kilku dni do miesiąca. Istnieje kilka niedrogich sposobów złagodzenia objawów grypy i dostać się z powrotem na nogi w żadnym momencie. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak złagodzić objawy grypy na mniej niż pięć dolarów.

Instrukcje

1 Zrelaksować się w pomieszczeniu wypełnionym parą wodną lub gorącą kąpiel każdego dnia. Płuca zostaną wypełnione pary wodnej i ciepła, co może wspomóc gojenie ciała. Wirusy są przyciągane do zimna, więc jest w ciepłym, wilgotnym powietrzu pomoże pozbyć się wirusa.

2 Weź w tyle witaminy C, jak to możliwe. Na przykład, wypić kilka szklanek soku każdego dnia, takich jak sok pomarańczowy. Witamina C pomaga organizmowi pozbyć się toksyn w naturalny sposób, dzięki czemu wirus odejdzie szybciej.

3 Jedz świeże potrawy, a nie w puszkach lub zapakowane pokarmy. Świeże owoce i warzywa zawierają witaminy, które są skuteczne w zabijaniu wirusa grypy i łagodzenie objawów grypy. Antyoksydanty zawarte w owocach i warzywach pomogą organizmowi zwalczyć infekcję.

4 Zwilż ręcznik w ciepłej wodzie, która jest nieco powyżej temperatury pokojowej i owinąć go wokół czoła. Zajmie to nadmiar ciepła z powodu gorączki.

5 Bary często przez choroby. Uzyskanie odpowiedniej ilości odpoczynku i nie przesadza konieczne jest uzyskanie dobrze.

6 Pij dużo płynów każdego dnia, zwłaszcza wody. Picie ośmiu do 10 szklanek wody dziennie pomoże wypłukać toksyny i system pozbyć wirusa szybciej.

7 Wypij szklankę soku z cytryny z łyżką miodu dodanej do niego. To pomoże złagodzić kaszel.

Wskazówki:

  • Zapobiec rozprzestrzenianiu się zarazków poprzez regularne mycie rąk, zwłaszcza po skorzystaniu z toalety i dotykania powierzchni, która może być dotknięta przez innych wokół Ciebie.
  • Nie udostępniaj potrawy, i nie mają bezpośredniego kontaktu z innymi. To zarazki do innych.