adcov.com

Jak złagodzić objawy egzemy

Jak złagodzić objawy egzemy


Wyprysk jest znany jako zapalenie skóry i może zawierać kilka chorób skóry. Jeśli objawy są suche, swędzenie skóry, zaczerwienienie, łuszcząca się skóra, pęcherze lub krwawienia skóry, najprawdopodobniej mają formę egzemy. Gdy choroba skóry jest sklasyfikowany jako egzema, to do lekarza w celu ustalenia, jaki rodzaj wyprysku masz. Najczęstsze typy egzemy to kontaktowe zapalenie skóry, wyprysk, osób sucha łojotokowe zapalenie skóry i atopowe zapalenie skóry. W celu określenia rodzaju i nasilenia egzemy, lekarz, badanie na alergie i choroby. Wykonaj poniższe czynności, aby dowiedzieć się, jak złagodzić objawy egzemy.

Instrukcje

1 Spróbuj over-the-counter kremy i płyny. Płyny, takie jak hydrokortyzon śmietana są szczególnie przydatne w umiarkowanych i łagodnych przypadkach egzemy. Można znaleźć hydrokortyzonu krem ​​w lokalnej drogerii. Unikaj płynów z zapachów lub kolorów, ponieważ mogą dodatkowo podrażniać wyprysk. Zastosuj kilka razy dziennie dla uzyskania najlepszych rezultatów.

2 przejmie-the-counter leki przeciwhistaminowe doustne. Twoje ciało może być o reakcja alergiczna na coś, co zjadł lub dotknął i antihistimine jak Benadryl uspokoi się obrzęk lub zaczerwienienie. Nie należy benadryl pierwszą rzeczą, w godzinach porannych, a to sprawi, że senny.

3 Zobacz dermatologa i dostać płyny na receptę. Jeśli leki przeciwhistaminowe i kremy hydrokortyzon nie pomaga wyprysk, lekarz przepisze balsam moja recepta jak betametazonu, który zawiera steryd. Nie należy stosować leki na receptę przed próbowałeś za pomocą over-the-counter leków. Można zaoszczędzić sporo czasu i pieniędzy w ten sposób, i stosowanie miejscowo leków, który jest zbyt silny dla skóry dodatkowo drażnić go.

4 Pobierz receptę na zastrzyki triamcinolon od dermatologa. Jeśli masz wyprysk, który wybucha i krwawi, lekarz może przepisać cykl szczepień triamcinolon. Zastrzyki triamcinolon powinna być tylko wtedy, wyprysk jest narażony na ryzyko zakażenia albo tak bolesne, że trudno jest funkcją. Wyprysk najprawdopodobniej wróci po przebiegu iniekcji została zakończona.

5 Zapytaj o recepty na antybiotyki, jeśli wyprysk jest zainfekowany. Czasami wpływ pęknięć skóry wyprysk i krwawi, tworząc otwór na bakterie, aby wejść. Jeśli wyprysk jest szczególnie swędzenie, obrzęk lub wygląda zainfekowany, należy zwrócić się do dermatologa lub lekarza o przepisanie kuracji antybiotykowej w celu zmniejszenia infekcji. Bez antybiotyków, infekcja może odejść na własną rękę, ale mogą również egzema bez leczenia antybiotykami.

Wskazówki:

  • Zapytaj lekarza, co ponad-the-counter kremy lub maści on poleca.
  • Spróbuj over-the-counter płyny zanim się receptę od lekarza.
  • Jeśli występują ekstremalne obrzęk lub zakażenie, należy natychmiast skontaktować się z lekarzem.
  • Przed zastosowaniem over-the-counter hydrokortyzonu krem, skontaktować się z lekarzem, aby sprawdzić, czy choroba skóry jest egzema.