adcov.com

Jak złagodzić męty oka Objawy z naturalnych suplementów

Jak złagodzić męty oka Objawy z naturalnych suplementów


Męty oka są uważane przez okulistów być maleńkie struktury, które rozwijają się w czasie z białek i innych zanieczyszczeń. Są one uwięzione w galaretowatej cieczy otaczającej oko. Męty zwiększyć wraz z wiekiem, a wyglądają jak maleńkie plamki lub szarych plam. Są to najbardziej widoczne, gdy spojrzy się na czystej białej powierzchni. Są one nieszkodliwe i większość ludzi się do nich przyzwyczaić. Podróżują z ruchem oka i zanikają w oko przestanie się poruszać. Męty nie odejdę, ale można zapobiec.

Instrukcje

1 męty oka są uznawane przez okulistów być maleńkie struktury, które rozwijają się w czasie z białek i innych zanieczyszczeń. Są one uwięzione w galaretowatej cieczy otaczającej oko. Męty zwiększyć wraz z wiekiem, a wyglądają jak maleńkie plamki lub szarych plam. Są to najbardziej widoczne, gdy spojrzy się na czystej białej powierzchni. Są one nieszkodliwe i większość ludzi się do nich przyzwyczaić. Podróżują z ruchem oka i zanikają w oko przestanie się poruszać. Męty nie odejdę, ale można zapobiec.

2 Jedz pokarmy bogate w przeciwutleniacze. Męty były związane z nagromadzonych toksyn, które pogarszają czynność wątroby. Ci, którzy przyjmują tę teorię opowiadają się dieta bogata w przeciwutleniacze, takie jak warzywa, Russet ziemniaków, fasoli i owoców, aby zapobiec pływaków. Dla napoju, należy pić zieloną herbatę.

3 Pij dużo wody. Bo męty pojawiają się z wiekiem, wielu zgadza się z wyjaśnieniem, że męty są spowodowane przez nagromadzenie toksyn. Jednakże, uważają, że roztwór do picia duże ilości wody, aby usunąć toksyny. Zaleca się również, aby uniknąć sodu.

4 Weź MSM Drops. Metylosulfonylometan (MSM) jest naturalnie wytwarzane przez gruczoły nadnerczy i umożliwia odżywczych do penetracji tkanek oka. MOM jest również w owocach i warzywach i zsyntetyzowano jako krople do oczu. Są one dostępne w sklepach ze zdrową żywnością.

5 Relax. Uczenia się zrelaksować mięśnie również pomaga dostosować się do pływaków oka. Uważa się, że napięcie zwiększa aktywność pływaka. Techniki takie jak joga i terapii punktów spustowych (która jest rodzajem masażu) są dobre sposoby na relaks oka i czasowo blokować pływaków.