adcov.com

Jak zidentyfikować przyczyny przewlekłego zapalenia oskrzeli

Jak zidentyfikować przyczyny przewlekłego zapalenia oskrzeli


Zapalenie oskrzeli jest powszechnie znany stan oddechowych, prowadząca do gęstej wydzieliny rozwija się w oskrzeli i może powodować w bolesnym kaszel. Czytając ten artykuł nauczy Cię, jak rozpoznać przyczyny przewlekłego zapalenia oskrzeli.

Instrukcje

1 Minimalizacja narażenia na działanie pyłu, pleśni i innych alergenów. Kurzu, pleśni i innych alergenów czai się niemal w każdym miejscu. Najczęstszym miejscem oni czają się w domu. Stała ekspozycja na te alergeny mogą powodować przewlekłe zapalenie oskrzeli. Sprzątanie domu jest duży krok w dobrym kierunku, w zakresie minimalizacji tych alergenów.

2 Należy unikać pracy w obszarach wysokiego ryzyka. Obszarach wysokiego ryzyka, takich jak młyny bawełny, hut, na budowach lub innego rodzaju miejsce do pracy, gdzie jest obfitość pływających cząstek może powodować przewlekłe zapalenie oskrzeli w dłuższej perspektywie. Albo zmiana kariery lub po prostu na sobie maski (szczególnie w zakładach bawełnianych i stali) może pomóc w redukcji szanse na rozwój przewlekłego zapalenia oskrzeli.

3 Nie palić. Palenie jest chyba główną przyczyną przewlekłego zapalenia oskrzeli i należy unikać za wszelką cenę (pierwszy i bierne palenie). Jeśli dymu, to zaleca się, aby wyjść, jak tylko to możliwe, ponieważ palenie powoduje nie tylko przewlekłe zapalenie oskrzeli może powodować choroby serca, raka płuc i wiele innych rodzajów dolegliwości, takich jak zaplamienia zębów.

Wskazówki:

  • Zapalenie oskrzeli jest infekcja płuc ważne jest, aby kontrolować ekspozycję na rzeczy, które mogą narazić Cię na ryzyko zapalenia oskrzeli lub innych problemów z oddychaniem.