adcov.com

Jak zidentyfikować Objawy choroby wieńcowej

Choroba wieńcowa jest również znany jako miażdżyca tętnic wieńcowych lub niedokrwienie serca diseaset. Tętnice wieńcowe dostarczają serce bogatego, natlenionej krwi z płuc. Choroba wieńcowa jest zwężenie lub stwardnienie tętnic tych bardzo ważnych, co ogranicza ilość utlenionej krwi płynącej do heart.Three główne arterie wejść do serca, a jeśli któryś z nich się zatkać lub zwężone, serce nie będzie działać na jego pełnego potencjału. Zazwyczaj stan dotyka mężczyzn i kobiet powyżej 40 lat, ale młodych ludzi są również z rozpoznaniem stanu z powodu wysokiej zawartości tłuszczu, wysoki poziom cholesterolu diets.Learning jak rozpoznać i zidentyfikować objawy choroby wieńcowej prowadzi ludzi do poszukiwania wcześnie Leczenie i zapobieganie komplikacjom, które mogą prowadzić do ataków serca, udarów lub zastoinowej niewydolności serca.

Instrukcje

1 Uwaga dziwne odczucia w klatce piersiowej, takie jak pieczenie, uczucie ciężkich lub wyciskania. W niektórych przypadkach, osoby wierzą, że odczuwają skutki zgaga lub kwasu niestrawność, gdy faktycznie są one uczucie objawy wpływu zwężonych tętnic wieńcowych i reakcji serca do zmniejszonej ilości tlenu.

2 Należy zwrócić uwagę na wszelkie natychmiastowy wskazań bólu lub rozprzestrzeniania bólu wywodzącego się w piersi i jest odczuwalne również między łopatkami, lewa ręka (najbliżej ramię do serca) lub ból szczęki lub szyi. Są to klasyczne objawy zawału serca.

3 Weź swój puls. Często zdarza się, nieregularne bicie serca jest wskazaniem, że klasyk mięsień serca nie działa prawidłowo. Jeśli zauważysz, nieregularne bicie serca, lub doświadczyć walenie lub kołatania serca bez oczywistego powodu, należy natychmiast szukać pomocy w nagłych wypadkach.

4 Słuchaj swojego ciała. Jeśli po prostu nie zostały uczucie "na równi" ostatnio, czy to zwiększa ataki letargu lub osłabienie, odwiedź swoim dostawcą rodzina opieki zdrowotnej. Często osoby nie przed umiarkowanego do znacznego uszkodzenia wskazuje doświadczenie jednoznacznych objawów choroby wieńcowej.

Wskazówki:

  • Unikaj palenia, co zwiększa ryzyko wystąpienia nadciśnienia tętniczego (wysokiego ciśnienia krwi), który uszkadza tętnice. Ćwicz regularnie i staram się jeść pożywne, o niskiej zawartości tłuszczu diety dla optymalnego zdrowia serca.
  • Objawy choroby wieńcowej może być sterowane z odpowiednich zabiegów, które mogą obejmować zmianę diety i stylu życia, farmakoterapii lub zabiegu. Nie czekaj, jeśli ty lub członek rodziny doświadcza oznaki lub objawy, które mogą wskazywać na zaburzenia czynności serca.