adcov.com

Jak zerwać zwłóknieniowa Tissue

Jak zerwać zwłóknieniowa Tissue


Zwłóknienia tkanki ,, znany również jako blizny, jest to nagromadzenie rannych desce rozdzielczej wpływ płynów limfatycznych nie jest w stanie dostać w tkance do wspomagania gojenia. Gdy to nastąpi, tkanki wokół niego może stać się mocno i uczynić ruchu mięśni i kończyn trudne i bolesne. To jest powszechne w urazach sportowych lub bardziej poważnych obrażeń, takich jak te, w wypadkach samochodowych. Aby zwiększyć elastyczność i złagodzić ból, trzeba będzie rozbić tkanki włóknistej, stosując ćwiczenia ciśnienia i masaż. Zabiegi te wspierać naturalny proces gojenia tkanek jest.

Instrukcje

1 Połóż się na rolki z pianki i działa na nogi, koncentrując się na obszarze masz problemy z. Umieść swoje ciało na rolki i używać broni ciężar część masy. Ustawić się na wałku i delikatnie toczyć się tam iz powrotem na nią. Czy każdą sekcję nóg nie więcej niż dwie do trzech minut na raz. Ten walcówka pomoże zerwać żadnej zwłóknieniowej tkanki masz na porywaczy nóg, ścięgna, mięsień czworogłowy uda i iliotibial zespołu.

2 Prace na plecach z rolki pianki. W tym scenariuszu, połóż ręce za szyję, aby wyprostować plecy i złagodzić presję na łopatkami. Płasko na rolki z pianki, umieszczając go w całej połowie powrotem. Ostrożnie zwinąć i dół zachowaniu brzuch napięty i trzymając ręce skrzyżowane palce w pozycji za głowę. Weź głęboki oddech przy każdym przejściu. Uważaj, aby nie wyginać pleców lub zezwolić wałek toczyć się zbyt blisko kręgosłupa.

3 Self-masować ramiona. Przedłużyć ramię na zewnątrz i tworzą swoją drugą ręką w kształcie "C" wstecznej Korzystanie z tej strony, rozpocznie się w nadgarstku i uchwycić rękę. Powoli się ramię w stronę swojego serca za pomocą firmy i ciągłą presję. Użyj balsam jeśli ruch nie jest gładka. Upewnij się, że obejmują cały obszar ramienia w leczeniu.

4 Self-masaż rąk. Korzystanie z drugą ręką chwyć rękę do wycisnąć i masażu klocki swojej dłoni z takim silnym nacisku, jak można podjąć. Kciukiem, aby zamiatanie masażu ruchu całej dłoni w kierunku serca. Zabierz swoje palce i delikatnie ścisnąć je podczas skręcania ich w położeniu nad każdym kastety. Włącz dłonią wycisnąć i masować tył dłoni.

Wskazówki:

  • Możesz użyć tych technik samo-masażu na nogi i inne części ciała, które mogą mieć tkanki włóknistej. Podczas korzystania z rolki pianki, jeśli natkniesz się na miejscu wezwania, zatrzymać toczenia i pozostać nadal na miejscu, aż tkanka czuje się jak to jest zwolnienie w ucisk i ból zmniejsza się o około 75 procent.
  • Wszystko należy zrobić masaż z umiarem. Zacznij powoli i pozwala organizmowi reagować na techniki, dzięki czemu będzie teraz to, co można, a czego nie może mieć. Żadna technika nie powinny być wykonywane więcej niż pięć minut na każdym obszarze. Przełącz ją.