adcov.com

Jak Zebrać Tea Tree Oil

Jak Zebrać Tea Tree Oil


Z drzewa herbacianego, Melaleuca alternifolia, jest rodem z Australii cenione za swoje właściwości lecznicze jako przeciwgrzybicze i przeciwtrądzikowe agenta. W Australii, z drzewa herbacianego jest komercyjnie uprawiane na plantacjach, a zebrane ze zmodyfikowanymi sieczkarni co 12 do 18 miesięcy. Te kombajny usunąć całą nadziemne części rośliny i drobno posiekać liście i łodygi do przemysłowej destylacji z parą wodną. Kraju, jeden lub dwa obiekty mogą być produkowane przez jednego ogrodnika i destylowano w kuchni.

Instrukcje

1 Zbierz swoją fabrykę z drzewa herbacianego. Po co najmniej trzech latach wzrostu, wybrać liście i użyć nożyc do cięcia drobne pni i gałęzi. Pozostawić na co najmniej trzy lub cztery główne gałęzie, aby kontynuować wzrost. Wybierz co najmniej dwa duże garści, lub wziąć cały plon liści i małych oddziałów.

2 Drobno posiekać swoje drzewa herbacianego żniwo.

3 Umieść roślinę pokrojoną w garnka i dodać wody do pokrycia. Umieść parowiec roślinnego lub Cedzak na górze zielenią, i umieścić w szklanej miski parowego warzyw.

4 Włącz zakrzywiony pokrywę garnka do góry dnem i przykryć garnek, tak aby uchwyt pokrywki garnka wisi nad szklanej misce. Właśnie stworzyliśmy Distiller domu pary. Jak woda wrze wokół zieleni, olejki eteryczne wyparuje jak pary, skrapla się na pokrywie garnka, spływać wklęsły pokrywę i kroplówka z uchwytem do szklanej miski zbiorczej.

5 Połóż domowe istotną Distiller oleju na kuchence na średnim i dużym ogniu. Wypełnij przewróconego pokrywę lodu szybciej pomóc skraplała parowa.

6 Wyłącz ciepła po lodu. Użyj potholders podnieść pokrywę i odlać wodę. Podnieś miskę szklaną za pomocą uchwytów pot i umieścić go na powierzchni żaroodpornej do ostygnięcia. Jako ciecz chłodzi, olej dalej oddzielić od resztek wody.

7 Zbierz olej z powierzchni łyżką po to zupełnie fajne. Przechowywać olejek z drzewa herbacianego w szklanym pojemniku.

Wskazówki:

  • Po pierwszych trzech lat, z drzewa herbacianego może być w pełni zbierane co 12 do 18 miesięcy, lub częściowo zbierane tak często, jak to konieczne.
  • Jeśli nie masz nic przeciwko inwestowaniu w specjalistyczny sprzęt, można zakupić rozdzielacz przeznaczony do pomocy w oddzielania oleju od wody po parze. Może to prowadzić do powstawania nieco bardziej stężonego olejku, ale dla większości zastosowań oddzielania od siebie chłodzący wytwarza oleju, który jest wystarczająco zatężono.
  • Olejek z drzewa herbacianego test na małej powierzchni skóry przed użyciem. Dla osób wrażliwych na niego, pojawi się wysypka. Dostatecznie rozcieńczyć olej z wodą, aby uniknąć podrażnienia w przypadku wrażliwości.