adcov.com

Jak zdrowo się odżywiać i zaoszczędzić pieniądze

Jak zdrowo się odżywiać i zaoszczędzić pieniądze


Jedzenie i utrzymania zdrowej diety jest konieczne, jeśli chcesz żyć jakości życia i zachować chorób na dystans - jednak może być kosztowne kupić produkty spożywcze i produkty organiczne lub w sklepach specjalistycznych. To dlatego tak wielu z nas w tych trudnych czasach finansowych znaleźć się pogorszenia naszego zdrowia i diety, jedząc taniej jakość i "śmieci" żywności. Ten artykuł będzie dać kilka wskazówek na utrzymanie zdrowej diety i oszczędzania pieniędzy na ograniczony budżet.

Instrukcje

1 Sklep w rynkach lokalnych rolników lub rodzinnych sklepach, gdzie produkty mogą kosztować mniej niż dużych sieci handlowych. Zazwyczaj będą one obniżone ceny niektórych produktów lub produktów, które nie zostały sprzedane i chcą działać szybko. Zwrócić się do kierownika sklepu jeżeli mają one określone dni, kiedy produkt, który może się w sprzedaży.

2 Sprzedam nazwa ogólna marki Multiwitaminy, suplementy i ponad-the-counter leki, takie jak aspiryna, kaszel i grypę leki. Działają one w taki sam sposób, jak produkty markowe, ale zwykle mniej kosztowne.

3 Sklep w budżecie dyskontów. Na przykład, sklepy dolara stock generycznych over-the-counter witaminy, suplementy i leki w mniej niż jedną czwartą ceny można zapłacić w aptekach. Wiele również świeże owoce i warzywa, które kosztują ułamek tego, co można byłoby zapłacić w supermarkecie.

4 Kup opakowaniach zbiorczych. Zakup produktów luzem w takich klubach jak Costco hurtowych pomoże ci zmniejszyć rachunki spożywcze, ponieważ nie będą musieli płacić za dodatkowy koszt marketingu i pakowania pojedynczych elementów.

5 Cooka posiłki w dużych ilościach i podzielić na oddzielne części, a następnie zamrozić na lunche pracy lub posiłków w późniejszym terminie. Dania z makaronu są świetne do gotowania w dużych ilościach i podzielenie na mniejsze części.

6 Zaplanuj menu tygodniowe i miesięczne i zrobić listę rzeczy, które będą potrzebne. Oszacowanie kosztów i zrobić tygodniową budżet, aby zobaczyć, gdzie można dokonać zmian lub modyfikacji menu, aby dopasować swój budżet - bez uszczerbku dla zdrowia i diety.

7 Wytnij kupony z gazet i czasopism, które pomogą zmniejszyć koszty spożywczych. Dołącz do klubów spożywczych lub programy nagrody, aby uzyskać zniżki w sklepie. Większość najlepszych sieci handlowych oferują programy rabatowe i nagrody, ale trzeba dołączyć do klubu lub zostać członkiem, zanim będzie można zakwalifikować.

Wskazówki:

  • Prowadzą dzienny rejestr swoich wydatków i elementów, które można zakupić, więc można mieć historię swoich nawyków wydatków i zwyczaje żywieniowe. Obserwuj i zobaczyć, jak to wpływa na odżywianie i zdrowie. Jeśli jest negatywny wpływ, to należy znaleźć sposoby, aby ją zmienić.
  • Pobyt zdrowy i zdrowej diety zazwyczaj dotyczy więcej niż jednej osoby - zwykle członkowie rodziny, przyjaciele i koledzy są częścią twojego życia - tak, to je w planie, ponieważ większe wsparcie można uzyskać od siebie - lepiej szanse utrzymania kursu, a jej utrzymanie zdrowego stylu życia.
  • Ten artykuł nie jest substytutem dla poszukujących pomocy medycznej ze swojego lekarza lub pracownika służby zdrowia.