adcov.com

Jak zdobyć fundusze na leczenie raka

Leczenie raka można łatwo opróżnić konto bankowe, ale istnieje wiele dostępnych opcji, aby wygenerować fundusze na leczenie, w tym pieniądze na pokrycie kosztów leczenia, leki na receptę, koszty podróży i odszkodowania niepełnosprawności do czasu utraty pracy. Dla wielu, walka z rakiem nie wygrał lub przegrał na temat metod leczenia, które są dostępne, ale zależy od tego, czy istniejące metody leczenia są przystępne. Chociaż nie ma gwarancji, że dodatkowe fundusze na leczenie raka można uzyskać, poznania i odkrywania wszystkich opcji może pomóc różnicę.

Instrukcje

1 umówić się z prawnikiem, który specjalizuje się w sprawach ubezpieczeniowych. Zapytaj go recenzję swoją polisę ubezpieczeniową w celu określenia, czy firma ubezpieczeniowa jest w pełni zadowolony ze swoich zobowiązań finansowania w ramach umowy. Jest całkiem możliwe, że klauzule w umowie są niejednoznaczne lub w inny sposób otwarte na interpretacje dotyczące finansowania available.to Ciebie. Podobnie, na dalsze badania, to może wyjść na jaw, że firma ubezpieczeniowa musi jeszcze wypłacić pełne obiecanej kwoty, umożliwiając korzystanie z dodatkowych funduszy w swojej walce z rakiem.

2 Kontakt z działem rozliczeń lub inne nowotwory bojowe organizacje szpitala, takich jak National Cancer Institute (związane poniżej) w celu ustalenia, czy istnieje jakakolwiek pomoc finansową lub inne formy dotacji dostępnych dla osób, które walczą z rakiem i inaczej nie są w stanie wywiązać się ze zobowiązań finansowych. Wykorzystanie pośrednika, takie jak adwokat lub wiedzą członka rodziny, jeśli nie czujesz się pewnie osobiście przeciągania obiektu. W wielu przypadkach, będzie prawdopodobnie zlokalizować jeden lub więcej kanałów do realizacji, które mogą okazać się pomocne w walce z rakiem.

3. Zastanów się będzie do lokalnego Kościoła lub Wspólnoty centrum zorganizować zbiórkę pieniędzy lub innej działalności charytatywnej. Porozmawiaj z miejscowego księdza, rabina, ministra lub innego rysunku społeczności, aby omówić możliwość zbieranie pieniędzy na leczenie raka. Organizowanie wiecu raka, chodzić przed rakiem, czy impreza kolacja może pomóc generować środki na leczenie.

4 Porozmawiaj z lekarzem o zapisanie nadzorującej w badaniu klinicznym w celu zmniejszenia kosztów leczenia. Należy pamiętać, że badania kliniczne są zwykle eksperymentalne, jak-z-jeszcze niesprawdzonych środków do walki z rakiem, ale mogą być realną opcją, gdy nie mają środków finansowych na bardziej konwencjonalnych form leczenia.