adcov.com

Jak zdiagnozować Zatrucie azbestu

Jak zdiagnozować Zatrucie azbestu


Liczba ludzie wykazują objawy zatrucia azbestem lub jego śmiertelnej choroby, kuzynka, po latach pracy w produkcji pracy lub kariery zajmujących się różnymi formami kruchego azbestu. Mimo że jest to naturalne włókna mineralne, oddychając w drobne cząstki pyłu azbestu z wyników w włókien, które przylegają do błony śluzowej płuc i znacznie zwiększa ryzyko choroby płuc i raka. Mesothelioma jest nazwa nadana złośliwych nowotworów rozpoczętych przez zatrucie azbestem,

Instrukcje

1 Szukaj historię pracy dla powtarzającego się narażenia na kruchego azbestu. Azbestu jako trucizna, musi on być w postaci przewiewnej. Kruchy azbest łatwo się kruszy i maleńkie cząstki piórkowej szybko rozpraszają się w powietrzu. Niektóre przykłady są dmuchane sypkich azbestu w izolacji przy rurach akustycznych płyt sufitowych i ściennych oraz wspólnego związku wyprodukowanych przed 1978 Chociaż obecnie zakazane w tej postaci, wiele domów nadal zawierają tę niebezpieczną tekstyliów.

2 Porównaj swoje objawy do historii pracy, jeśli doznał narażenia na sypkich izolacji na bieżąco. Należy pamiętać, że nie może ponosić skutków ubocznych dla chorych od wielu lat.

3 Rozważmy choroby azbest jako wyjaśnienie objawów medycznych, które obejmują trudności rysunek pełny wdech lub wydech w pełni, wraz z przewlekłym kaszlem. Jest to wspólny pierwszym objawem zatrucia azbestem ale ponieważ również naśladuje wiele innych chorób układu oddechowego, może przejść nierozpoznana aż pojawią się inne objawy.

4 Zwróć uwagę, czy inni wspomnieć, że brzmi trochę ochrypły. We wczesnych stadiach chrypka może przyjść i odejść, ale będzie stopniowo pogarszać, jeśli przyczyną jest zatrucie azbestem.

5 Podejrzany zatrucia azbestem, jeśli powyższe objawy pojawiają się w ciągu 20 lat na długotrwałe działanie kruchego azbestu i leków na infekcje dróg oddechowych i objawy grypy nie wyjaśni problem. Dodatkowo, odkrztuszanie krwi, utrata masy ciała lub ból w klatce piersiowej, sugeruje choroby azbest może rozwinęły się choroby.

6 umówić się z lekarzem, który jest zaznajomiony z testów na zatrucia azbestem i nowotworów związanych z chorobą. Lekarz rejestruje historię pracy i zlecić badania czynnościowe układu oddechowego, a także klatki piersiowej rentgenowskie. Jeśli podejrzewa się chorobę lub międzybłoniaka azbestu, będzie on prawdopodobnie zamówić tomografii komputerowej (TK skanowania) do dokładnej diagnozy.

Wskazówki:

  • Skontaktować się z prawnikiem, azbestu, który jest dobrze zorientowany w ochronie swoich praw, jeśli zdiagnozowano zatrucia lub choroby azbestu.