adcov.com

Jak zdefiniować domek w stylu

Pomyśl o domu na plaży, z miękką meble zawinięte w złamanej bawełny okładki i zasłony falujące do pokoju z otwartymi oknami. Jest to domek stylu, i podczas gdy nadaje się do domki wakacyjne, jego znak utorowało sobie drogę do miasta apartamenty i rozwój podmiejskich domów. Domek w stylu jest proste, czyste, jasne i przestronne. Tam jest więcej bałaganu niż w uproszczony Azji inspirowane lub rzemieślnika styl wnętrz, ale akcesoria na wyświetlaczu opowiedzieć historię o ludziach mieszkających w domu. Domek w stylu jest jak comfort food--ciepłe powitanie po długim dniu.

Instrukcje

• Znajdź zaproszenie i przytulny overstuffed meble, w tym walcowane ramię sofy i krzesła boczne poduszki wypełnione w dół. Wprowadzają poczucie zewnątrz pomieszczeń za pomocą meble wiklinowe, jasnego drewna i trudnej sytuacji biały, brzozy i pecan. Udekoruj sypialnie z materacami pulchny i warstwy smarowania, kołdry i poduszki. Krzesła antyczne punktowego lub sklepie thrift okazje w Twoim pokoju. Celem dla eklektyczne spojrzenie do wykonania domku w stylu tematu.

• Zainstalować drewniane podłogi i top je z bawełny, sizal lub bambus dywany obszar aby zachować światła pokoje. Użyj kwiatowy i perkal tkaniny ale być minimalne z dużych kwiatów i wzory więc wystrój nie jest przytłoczony przez tkaniny. Znaleźć lniane i bawełniane okladki jak są one naturalne tkaniny, które definiują stylu rustykalnym. Dodaj jakiś dramat z brokatem siedzenie na krześle po stronie drewna ramką i obserwuj jak to łączy się z wystrojem.

• Wyświetlacz akcesoria kawałki, które przyniesie Ci przyjemność lub mówić o swojej osobistej historii. Zachować Kolekcje do minimum kontrolowane i w oddzielny obszar wyświetlania. Odnoszą się, co jest ważne w życiu codziennym poprzez książek i czasopism na koktajl lub boczne tabele. Umieścić rośliny w rogach strategiczne wnieść dodaje życia do pokoju. Zawiesić lustra, obrazy, które wywoła uśmiech na twarzy i wystawa fotografii oprawione w srebro, aby dalej tematu za pomocą.

• Zawiesić biały, złamanej bieli lub biały na białym tle teksturowanej zasłony pościel lub sama. Niech spadnie na podłogę i, jeśli podoba Ci się wygląd, puddle je. Tworzenie jasny i przewiewny atmosferą. Zachować swoje okna pokrycia proste do dostosowania się do potrzeb dekoracji. Użyć Mosiądz pręt trochę pizazz lub dodać paryżan krawat plecami do interesu. Zainstalować plantacji okiennice w białym lub drewniane rolety na mniejszych okien.

• Wybrać dwa kolory, które odwołania do dla podkreślenia kolory, ale zachować je w jaśniejsze odcienie. Użyj koloru na ściany, poduszki, akcesoria i w Twoje dywany. Mix kolor na ścianach to 90 procent biały z 10 procent wybranym kolorze. Wybierz, zielony, niebieski, różowy lub latte ścian biały sprawdzę, ale jeden, który rzuca blask i kolor dodatkowy.