adcov.com

Jak zbudować własną osobowość Quiz Badge

Jak zbudować własną osobowość Quiz Badge


Ludzie korzystają odkrywania nowych rzeczy o ich osobowości i osobowości swoich znajomych i krewnych. Liczne testy pomagające opisać składniki osobowości, w zrozumiały sposób.

Instrukcje

Identyfikacja typu osobowości

1 Zrób bezpłatną wersję Myers-Briggs Inwentarza Osobowości w Internecie. Odpowiedz na 72 lub więcej pytań, jak szczerze i obiektywnie, jak to możliwe. Nie należy nadmiernie myśleć swoje odpowiedzi lub spróbuj je dopasować żadnego z góry przyjęty pojęcia, jak uważasz, że powinieneś odpowiedzieć. Test wyświetli i wysłać Ci wyniki.

2 Przeczytaj i zrozum połączenie czterech liter. Po pierwsze, będziesz miał E lub I. Dotyczy to ekstrawertyk i introwertyk. Twoje energie albo skierowane na zewnątrz lub do wewnątrz, zgodnie z preferencjami. Następny Twój wynik jest albo S lub N. Oznacza to, że są albo czujnik albo intuicyjne. Czujniki są realistyczne i intuitives są idealistyczne. Trzeci list jest albo T dla myśliciela lub i F do czujki. Twoja funkcja podejmowania decyzji albo jest napędzany przez twojego intelektu i serca i emocji. Wreszcie, albo jesteś spostrzegawczy i sądząc. Albo jak różnorodność i zmienić lub zobaczyć rzeczy w czerni i bieli.

3 Wybierz czcionkę, którą chcesz wykorzystać do listów swojej osobowości typu quizu odznaki. Ekstrawertycy może wybrać śmiałe i dużymi literami. Intuitives mogą chcieć mieć więcej czcionek twórczych. Spostrzegawczy ludzie mogą się zmieniać napis. Judgers może używać czytelny bloku liternictwo. Niech czcionki odzwierciedlać styl osobowości. Wybierz kolorowy karton, na którym drukować rozmiar 3x5 odznaki. Możesz zrobić 6 na stronie w celu uzyskania dodatki do wykorzystania w przyszłości.

4 Zakup w sklepie z artykułami biurowymi posiadacze nazwa tag plastikowe pokryte z agrafką z tyłu. Przesuń nowo utworzony odznakę w uchwyt z tworzywa sztucznego. Możesz zamknąć tylną stronę z kawałkiem taśmy klejącej, aby upewnić się, że karta nie przesuwa się.

5 nosić odznakę osobowości sprawdzianu w pracy i po mieście. Będzie generować pytania. Ludzie będą się zastanawiać, co oznaczają poszczególne litery oznaczają. Zaproś ich do quizu się. Korzystać z informacji uzyskać o siebie i innych, aby dowiedzieć się, jak lepiej odnoszą się do osób z różnic osobowości. To sprawi, że coraz wraz z innymi, którzy są inni niż ci zabawne i przyjemne.