adcov.com

Jak zbudować gitara głośnik obudowy

Jak zbudować gitara głośnik obudowy

Budowanie własnego gitara głośnik obudowy pozwala dostosować go jak chcą, pomaga stworzyć unikalny dźwięk z Twojej gitary i wzmacniacz. To można także zaoszczędzić pieniądze na drogie marki nazwy kolumn głośnikowych. Z trochę drewna doświadczenie i odpowiednie głośniki na dźwięk można zrobić swój własny obudowy głośników gitara i znaleźć dźwięk gitary.

Instrukcje

• Cięcie drewna gitara głośnik gabinetu obudowy. Standardowa konfiguracja gitarowe jest 4 X 12 spopularyzowany przez Marshalla. Wyciąć dwa kawałki na przedniej i tylnej części kabiny do 27 cali kwadratowych. Pomieści cztery głośniki gitarowe 12-calowy. Wyciąć pozostałe boki do 27 cali przez 14 cali. Ten wola dawać gabinetu prawo głębokość dla dobra basów.

• Trasie otwory dla czterech głośników. Użyj szablonu lub kompas rysunek aby koła bezpośrednio na samego drewna. Wywiercić otwór w każdym ciągnione koło pasują ostrza układanki i cięcia wokół linii narysowanych na każde koło. Zatrzymać wewnątrz linii. Jeśli zbyt daleko idące, koła mogą być zbyt duże i nie będzie można prawidłowo zamontować głośnik. Chcesz kołnierz głośnik do siedzieć w jednej płaszczyźnie z drewna.

• Trasie gniazda głośnika w tył kawałek drewna. Miejsce z przodu gniazda z drewna i śledzenia wokół to. Wiercenia otworów wewnątrz śledzenia i wyciąć otwór płyty Jacka, upewnij się, że pobyt o 1/2-calowy wewnątrz śledzenia do obszaru kołnierzowe Jack. Jeśli wytniemy zbyt blisko do linii, nie będzie mógł się podłączyć gniazdo do drewna.

• Skonstruować pole do przodu i wstecz przez dołączenie z przodu, boki i dolnej części obudowy. Powinny być klejone i przybity do otwarte ramki, która pomieści przednie i tylne drewno do comp0lete gabinetu. Upewnij się, że każdego dołączył do obszaru jest pod kątem 90 stopni tak, aby przednia i tylna drewna wyrównać kolor i mieć nie zwis.

• Przykręcić głośniki i gniazdo płyta w odpowiednich otworach. Drut głośników, jak wskazano w instrukcji. Proces instalacji elektrycznej zależy od omy ocenę, którą chcesz do gabinetu. Można drutu mówiący w serii lub równoległy.

• Załóż przednią część do głośników załadowany na ramie okna. Miejsce kleju wzdłuż przedniej ramki i linii przednią część, tak, że są nie przerwy. Paznokci wzdłuż krawędzi przednią część z głośnikami, gdzie spotyka ramki tak, że rząd jest silny.

• Gabinet wstać i dołączyć kawałek z powrotem z głośników jack. Upewnij się, że przewód głośniki do gniazda przed gwoździ na miejsce. Klej i paznokci tylnej kawałek jak zrobiłeś przednią część.