adcov.com

Jak zbudować fotel adirondack współczesnej

Jak zbudować fotel adirondack współczesnej

Adirondack lub Muskoka krzesła są Wygodna konstrukcja krzesła przeznaczone do użytku na zewnątrz. Są one zazwyczaj wykonane z desek z drewna, które są szlifowane i gotowy do utrzymania sprawnego krzesło i chroniony przed brudem. Są one niskie biesiada, pół-leżącej i idealne na trawnik wyleguje się ustawienie. Budynek fotel Adirondack, w pewnym sensie, jest łatwiejsze jej kilka części, a w innym sensie, bardziej wymagające dokonał jego części powiązania. Jednak wcześniej planowania można złagodzić wiele nieprzewidzianych problemów.

Instrukcje

• Dostosowanie cztery kawałki drewna miejsce równolegle do każdego cztery pozostałe, parami. Miejsce dwa drewniane belki poprzecznej obsługuje prostopadle pod sztuk cztery siedzenia na przeciwnych końcach. Deski do zajmują miejsca belki ale nie forsuj ich rozprzestrzeniania. Rozmieszczanie sztuk siedzenia wylewać na krawędziach poprzecznych belekw. Użyć młotka i jeden paznokieć drewna na kawałek drewna siedzenia do przyłączenia się do poprzecznicy w wierszu cztery płyty (łącznie osiem paznokcie).

• Miejsce przednie nogi na przeciwnych końcach jednego z poprzecznych belekw. Ułożyć je tak, aby podczas siedzenia deski rozciągać się od Ciebie i poprzecznych belekw span lewo i prawo, przednie nogi są prostopadłe do przedniej belki montażowej, osiągając od podstaw do poziomu, który można wyznaczyć na ramieniu opiera. Krzeseł Adirondack charakterystycznie mają krótkie nogi i podłokietniki wysoki. Można zaprojektować fotela, jak lubisz. Użyj młotka do paznokci te przednie nogi do zewnętrznych ścian belki poprzecznej.

• Weź cztery kawałki powrotem drewniane i wzdłuż tylnej belki poprzecznej rozdziel je jak ty to zrobiłeś z części siedzenia. Zorganizować tyłu tak, że wraz z części siedzenia, tworzą V stworzyć fotela. Paznokci tych pleców kawałki do tylnej ściany tylnej belki poprzecznej z jedna śruba drewna.

• Miejsce ten w tył nogi pionowo po obu stronach tylnej belki poprzecznej tak że mierzą one krótkie wystarczy pod krzesło dać krzesło jego charakterystyczny skos pół-leżącej, i wystarczająco wysokie, aby wspierać ramię opiera się jak one rozciągają się na szczyty ten w tył nogi. Paznokci te tylne nogi do zewnętrznej powierzchni tylnej belki poprzecznej.

• Miejsce ramię poziomo spoczywa z szczyty przednie nogi rozszerzenie powrót do tylnej nogi szczyty. Gwóźdź w tych podłokietnikami.