adcov.com

Jak zbudować dziennika i kończyny ogrodzenia kolejowych

Ogrodzenie ma wiele zastosowań. Mogą być potrzebne do utrzymania zwierząt, aby utrzymać zwierzęta z wychodzi, aby zachować prywatność, aby intruzów, aby zachować więźniów w, lub po prostu wyznaczenie obwiedni. Dziennika i kończyny ogrodzenie jest jednym z najprostszych form ogrodzeń i nie wymaga wiele umiejętności DIY. To nie będzie nikogo obecnie lub w, ale może to być atrakcyjne i skuteczne. Zwykle znajdują się w kraju, mogą być wykonane dziennika i kończyny ogrodzenia kolejowych, aby przejść w linii prostej lub meander.

Instrukcje

• Plan projektu. Zrobiæ pewny swojego prawa miejscowego powiatu, miasta lub dzielnica pozwalają ogrodzenie dziennika i kończyn, wzniesiona przed przystąpieniem. Zmierz długość ogrodzenia i zdecydować się na odległość między słupkami, to pozwoli Ci obliczyć liczbę dziennika słupki i szyny kończyn, które będzie wymagać. Oznaczyć pozycję ogrodzenia z znakowania farbą lub sznurka rozciągnięte między dwie stawki, jeżeli ogrodzenie ma być w linii prostej.

• Zmierzyć i zobaczył pnie dużych drzew w długości nawet do pozycji pionowej dziennika posty. Liściastych, jak dąb, będzie trwał dłużej niż miękkiego drewna, jak sosnowe. Jeśli mieszkasz w gęsto treed obszarze może być w stanie obniżyć i użyć własnego drzewa lub może być w stanie pomóc sąsiada wyczyścić jego właściwość, aby uzyskać wystarczająco dużo materiałów dla całego projektu.

• Płytka dziury do przechowywania dzienników w miejscu. Użyj koparka dziurę łopatą lub post i dig wystarczająco głębokie, aby zapobiec wypadnięciu logi. Pionowej logi w otwory. Nie "Beton" dzienniki. Nieleczona drewno nie będzie trwać wiecznie i trzeba będzie wymienić logi, gdy one gniją. Proces ten stanie się szybciej w ciepły, mokry klimat.

• Oczyścić cieńszych Polaków do kończyn. Odciąć żadnych oddziałów lub wypukłości. Odpoczynek na końcach każdej kończyny na pionowej dziennika do postaci poręczy. Najprostsze dziennika i ogrodzenia kończyny nie trzeba zabezpieczyć szyny, ale może masz dość konieczności je odebrać, kiedy pogoda lub zwierzęta lub dzieci strącać je dzienniki. W takich przypadkach należy użyć długie paznokcie do zabezpieczenia szyn na blaty loguje.