adcov.com

Jak Zawiń Foot Ace Bandage

Ace bandaż może być owinięty wokół stopy, aby zapewnić wsparcie dla mięśni, który doznał kontuzji. Ace bandaż może zmniejszyć obrzęk, przytrzymaj na zimno opakowanie lub poprawić przepływ krwi. Lekarz zazwyczaj zaleca czy bandaż Ace stóp jest odpowiednie leczenie.

Instrukcje

1 Start w górnej części stopy. Trzymaj stopy zwinięty bandaż z Ace wolny koniec w górnej części stopy.

2 Zacznij zawijać bandaż Ace wokół podstawy stopy. Powtórz tę czynność dwa razy i pozwolić Ace bandaż stóp pokrywają się pomiędzy dwiema warstwami.

3 Kontynuuj owinąć bandaż Ace na obszarze kostki. Zawiń w kierunku kostki tworząc kształt ósemki. Podczas pakowania z bandażem stóp, pozostawić odkryte pięty.

4 Idź za kostkę za pomocą ruchu w górę. Po przejściu za kostkę, przesunąć, aby przejść na bandaż w górnej części stopy. Weź jedną przepustkę pod spodem stóp do końca zawijania bandaż Ace.

5 stóp bandaż przymocować za pomocą dołączonych klipów metalowych lub z taśmy chirurgicznej. Nowsze wersje są również samoprzylepne i nie wymagają dodatkowych obudów. Uważaj, aby nie owijać bandażem lub przymocować za mocno lub stóp można zmniejszyć przepływ krwi do obszaru poszkodowanej.

Wskazówki:

  • Będziemy chcieli, aby rozpakować i owinąć bandaż Ace stóp co najmniej dwa razy dziennie. Między opakowaniu, należy pozostawić rozpakowanego stóp przez kilka minut.