adcov.com

Jak Zatrzymanie i Zabij Roztocza

Jak Zatrzymanie i Zabij Roztocza


Roztocza kurzu i alergenów w ich odchody są główną przyczyną wewnętrznych kataru siennego i astmy objawów. Podczas roztocza są stosunkowo nieszkodliwe, około 10 procent amerykańskiej populacji ma alergiczną wrażliwość na nich. Roztocza są 80 procent wody, więc zamrożenie ich skutecznie eliminuje problem, zwłaszcza na mniejszych elementów, takich jak zasłony, pościel, pluszaki i miękkimi zabawkami. W chłodniejsze dni, jest to możliwe, aby zatrzymać większe meble na zewnątrz.

Instrukcje

1 Włóż przedmiotów, takich jak pluszaki, zabawki miękkie, poduszki, zasłony i pościel w zamrażarce. Ustaw temperaturę na poziomie lub poniżej 32 stopni Celsjusza (0 stopni Celsjusza) i zamrozić na co najmniej 24 godzin. Zamrażanie roztoczy powoduje rozerwanie roztoczy i umierają, ponieważ ich ciała są w zasadzie woda.

2 Umieść większe przedmioty, takie jak materace i meble, na zewnątrz, gdy temperatury sięgają 32 stopni Celsjusza (0 stopni Celsjusza). Trzymać elementy w zadaszonym zewnątrz jak nieogrzewanym garażu lub werandy. Tak długo, jak elementy są suche, temperatura zamrażarki zabije roztocza.

3 Umyj mniejszych elementów w gorącej wodzie, po ich zamrożeniu, aby usunąć resztki pozostałości powodujących alergii. Większe elementy mogą być odkurzane po zamrożeniu, najlepiej odkurzaczem HEPA stylu, aby zapobiec wydaniu więcej alergenów w powietrzu.

Wskazówki:

  • Zamrażanie jest skutecznym sposobem zabijania roztoczy, ale są też inne sposoby na utrzymanie ich populacji w dół. Odporne na kurz roztocza Pokrowce na materac i poszewki są dostępne. Istnieją specjalne detergenty i przeciwbakteryjne filtry powietrza, które eliminują rozprzestrzenianie alergeny. Częste pranie pościeli w gorącej wodzie jest skuteczna, jak odkurzanie wilgotną szmatką i regularne sprzątanie domu.
  • Roztocza rozwijają się w wilgotnych, ciepłych obszarach. Utrzymać temperaturę wewnątrz poniżej 70 stopni Fahrenheita (21 stopni Celsjusza) i, jeśli to możliwe, poziom wilgotności poniżej 50 proc. Osuszacze są skuteczne w kontrolowaniu wilgotności w domu.