adcov.com

Jak zatrzymać zajęcia zachorowania bez narkotyków

Czy masz jeden napad padaczkowy miesiąc lub jeden raz na sześć miesięcy, to raczej nie mają. Oprócz zagrożeniach zostawiają cię słaby i zmęczony, i często z bólem głowy. Istnieją sposoby, aby zapobiec ich bez przyjmowania leków, ale należy najpierw zapoznać się z ciała i stanu na te metody są skuteczne.

Instrukcje

1. Zrób listę. Napisać wszystko, co uspokaja cię; może to być łagodna muzyka, palenie kadzidła lub po prostu zamknąć oczy i wizualizacji swoje ulubione miejsce. Lista ta może stać się źródłem siły, kiedy tylko rozpocznie się o zajęcie lub doświadczyć sygnałów ostrzegających o zbliżającym się zajęcia. To daje wiele metod, które mogą uspokajający zatrzymują swoje zajęcia przed rozpoczęciem.

2 Sporządź plan. Kiedy już miał nawet jeden napad, będzie bardziej w zgodzie ze swoim stanie i jak reaguje na konkretne wyzwalaczy. Są to zdarzenia lub sytuacje, które przyczyniają się do wystąpienia napadów. Jeśli wiesz, jakie wyzwala to, można opracować plan ich zwalczania. Na przykład, jeżeli zmęczenie ma tendencję do powodowania napadów, określić, ile godzin twoje ciało wymaga przed napady mają miejsce. Następnie przeznaczyć wystarczająco dużo czasu w nocy, aby uzyskać odpowiednią ilość odpoczynku.

3 Za pomocą technik relaksacyjnych. Dla wielu osób z zaburzeniami drgawkowymi, stres odgrywa główną rolę w samym zajęcie, co gorsza, jeśli naprężenie nie jest zwolniony. Jednak samo zajęcie może być wystarczający, aby spowodować stres. Najlepszym sposobem, aby usunąć stres z sytuacją i zatrzymać zajęcia na początku jest spróbować różnych technik relaksacyjnych.

Oddychaj przez nos i przez usta powoli, zachowując swój umysł jako puste, jak to możliwe. Nie skupiaj się na zajęcia lub zatrzymania go; skupić się na oddechu i uczucie ciała zrelaksować. Im więcej myślisz o zajęciu, stajesz się bardziej zdenerwowany i większe ryzyko pełnowymiarową odcinku.

Można również ustanowić na łóżku w ciemnym, cichym pokoju. To nie tylko pomaga podjąć stres na zajęcia, ale usuwa cię z każdej stresującej sytuacji, która może być dodanie do niego. Ponadto, przenosząc się do łóżka pomaga skuteczniej odpocząć; jest to wygodne miejsce, gdzie można położyć głowę w dół i zamknij oczy, wizualizacji coś spokojnego.

4 Użyj nerwu błędnego stymulator. To urządzenie jest wszczepiane pod skórę między klatką piersiową i szyję. Jest to wielkość połowy dolarów i zawiera przewody połączone z nerwu błędnego w szyjce. Urządzenie jest programowane przez neurologa emitować impulsy elektryczne w sposób czasowego (np co 30 sekund). Te stały przepływ impulsów pomóc uregulować nieregularne impulsy w mózgu, które powodują napadów.

Ponadto, aby zapewnić spójne traktowanie pacjentów, którzy zdecydują się na tym urządzeniu są również podane ręcznego magnes. Kiedy zaczyna zajęcia, tylko trzeba przesunąć magnes bliżej urządzenia; w wielu przypadkach zajęcia mogą być zatrzymane albo jego nasilenie zmniejsza się. Stymulator nerwu błędnego jest zazwyczaj używany do ludzi, którzy nie mieli sukces z zarządzania napadów przez leki.

Wskazówki:

  • Metody te nie powinny być używane w miejscu aktualnego leczenia jako formy leczenia padaczki. Zawsze należy omówić możliwości leczenia i zmiany z neurologiem pierwszy.