adcov.com

Jak zatrzymać w uszach Dźwięki

Szumy uszne mogą od dzwonienia i swishing do popping lub inne rodzaje hałasu, które wydają się pochodzić od wewnątrz. Często określane jako szum w uszach, szumy uszne mogą być uciążliwe, ale nie często stanowią poważne zagrożenie dla strapionych. Wiele czynników może powodować szumy uszne; zatok, infekcje ucha, uszkodzenie wewnętrzne nagromadzenie płynu i bardzo głośne dźwięki są wśród zwykłych winowajców. W niektórych przypadkach, szumy w uszach może być zminimalizowane lub całkowicie utwardzony przez jeden lub kombinacji prostych środków domowych i środków zapobiegawczych.

Instrukcje

Proste zabiegi domowe

1 płukać gardło ciepłą wodą morską. Może to zmniejszyć nacisk na trąbki Eustachiusza i zminimalizować lub złagodzić szumy.

2 Spróbuj ssać cukierka lub gumy do żucia. Podobne do ciepłego gardła słoną wodą, słodycze i gumy do żucia są często skuteczne w pomaga obniżyć ciśnienie rury i słuchowej, minimalizując hałas.

3 Weź lek zmniejszający przekrwienie nosa. Szumy uszne są często wynikiem zakażenia zatok lub zimno. Zmniejszający przekrwienie nosa może przyspieszyć powrót do zdrowia i zmniejszyć hałas.

Zapobiec dalszemu Objawy

4 Unikaj zbyt dużo aspiryny. Aspiryny okazał się pogorszyć objawy szum w uszach, w tym odgłosów uszu.

5 rzucić palenie. Nikotyna jest środkiem pobudzającym i może aktywować nerwu słuchowego w uchu wewnętrznym.

6 Ogranicz spożycie soli. Sól może skłonić dodatkową retencję płynów w uchu, w wyniku nacisku na narządy słuchu.

7 Zmniejszenie spożycia kofeiny. Także stymulantem, kofeina może nasilać nerw słuchowy, podobny do nikotyny.

8 nadmiar woskowiny sklejały. Nadmierna woskowina może prowadzić do ucha dźwięki. Stan może być traktowane z ponad-the-counter krople do uszu z lokalnej aptece.

Zużycie około 9 zatyczki do uszu głośne dźwięki. Głośne koncerty lub budowlanych może przyczynić się do dłuższych dźwięków uszu.