adcov.com

Jak zatrzymać Synthroid

Jak zatrzymać Synthroid


Synthroid jest lekiem lekarze często przepisują zastąpić hormony tarczycy, czy tarczyca nie produkuje je na własną rękę. Według Drugs.com jednak Synthroid może mieć kilka skutków ubocznych, w tym bóle głowy, zmiany apetytu i nawyków żywieniowych, a zakłócenia miesiączki, jeśli jesteś kobietą. W niektórych przypadkach może być konieczne, aby zatrzymać przy Synthroid całkowicie, ale ważne jest, aby pamiętać, że nie jest to decyzja można zrobić na własną rękę - musisz mieć wyraźny doradztwo z lekarzem.

Instrukcje

1 umówić się z lekarzem, jeśli doświadczamy umiarkowanych i ciężkich objawów niepożądanych podczas korzystania Synthroid. Zapytaj o plan leczenia do czynienia ze skutkami ubocznymi. Należy poinformować lekarza o konkretnych skutków ubocznych, częstotliwość, z jaką występują i zmienia wszelkie inne życie może dokonałeś biorąc Synthroid.

2 Powrót do lekarza, jeśli plan leczenia, aby traktować swoje skutki uboczne, że przepisane nie zmniejszyć swoje skutki uboczne czy też gorzej. Należy poinformować lekarza, że ​​chcesz ją rozważyć umieszczenie Cię na alternatywę dla Synthroid. Przerywać Synthroid tylko jeśli lekarz wyraźnie przypomina, że ​​jest OK, aby to zrobić.

3 przerywać Synthroid natychmiast w przypadku wystąpienia ekstremalnych skutki uboczne, takie jak reakcja alergiczna, która powoduje, pokrzywka, obrzęk twarzy, warg, gardła lub języka lub powoduje ci trudności w oddychaniu. Natychmiast zadzwonić do biura lekarza. Jeśli objawy są tak poważne, że nie może funkcjonować, należy natychmiast wezwać pogotowie.

4 Zadzwoń FDA na 1-800-332-1088 zgłosić jakiekolwiek objawy niepożądane masz, niezależnie od ich nasilenia. Poinformuj przedstawiciela, w szczegółach, od jakichkolwiek skutków ubocznych masz doświadczenie i jak zaleca lekarz, aby je usunąć. Zapewnienie FDA te informacje mogą pozwolić im lepiej doradzać przyszłych chętnych Sythroid temat potencjalnych problemów mogą one wystąpić.