adcov.com

Jak zatrzymać swędzenie

Ukąszenia komara, wysypka, pokrzywka, ukąszenia pcheł, trujący bluszcz, ospę, wyprysków i po prostu stary suchą skórę: Co mają ze sobą wspólnego? Wszyscy cię swędzieć. Istnieje wiele kremów i maści, które można kupić, aby spróbować zatrzymać swędzenie, ale można również zaoszczędzić pieniądze, starając kilka domu środków.

Instrukcje

1 Dodać pastę z sody oczyszczonej i kilku kropel wody wody i zwrócić się do swędzenie miejscu, zostawiając go na tak długo, jak możesz. Jeśli masz całym swędzenie problem, można kąpać sody oczyszczonej. Wystarczy dodać jedno pole sody do wody do kąpieli (bez mydła) i moczyć przez 20 do 30 minut. Nie spłukiwać.

2 Włóż suche płatki owsiane w blenderze i wymieszać, aby proszek płatki owsiane. Pasty z płatków owsianych dokonać przez zmieszanie płatków owsianych podłoża z małą ilością wody. Zastosuj się do swędzenie miejscu i pozostawić go na tak długo, jak możesz. Można także wziąć kąpiel płatki owsiane na całym kojące. Włóż 2 szklanki płatków owsianych całego ziarna w drobnym oczkach (odcięta noga rajstop działa świetnie) i związać się z siatki tak owsiane nie rzeczywiście będzie luźna w wannie. Umieścić torebkę płatków owsianych w łaźni wodnej i ścisnąć worek dostać płatki owsiane "mleko", do mieszania z wodą. Zanurzenia w wannie 20 do 30 minut. Nie używać mydła i nie spłukać.

3 Przejdź do plaży. Jednym z najlepszych lekarstw na wszelkiego rodzaju dolegliwości swędzenia skóry jest stary dobry słona woda oceanu. Więc spakować swój ręcznik i plaży krzesło i uderzył w plażę jako część terapii środka domu. Zanurzyć lub popływać w słonej wodzie przez 20 do 30 minut. Następnie wysuszyć i uzyskać zaledwie 5 minut na słońcu. Przejdź do ekranu słońca, ponieważ może to spowodować więcej podrażnienie.

4 Jeśli można go znieść, wziąć zimny prysznic lub kąpiel w wannie z zimną wodą. Chilling ulgi swędzenie tymczasowo zmniejszając przepływ krwi do swędzące obszary, co pomaga zmniejszyć obrzęk i stan zapalny.