adcov.com

Jak zatrzymać spalanie na zakażenia układu moczowego

Zakażenia układu moczowego powoduje ból i pieczenie przy oddawaniu moczu. Jeśli masz zakażenie dróg moczowych, twój może być niewielkie spalanie lub ciężkie i mogą stać się coraz gorzej. Spalanie jest spowodowane przez bakterie drażniących swój cewki moczowej jak przechodzą przez w moczu. Cewki moczowej może też stać się stan zapalny, który przyczynia się do spalania. Aby zatrzymać spalanie związane z zakażeń dróg moczowych, trzeba mieć infekcję traktowany przez lekarza. Nie leczeniu zakażenia może narazić Cię na ryzyko uszkodzenia nerek i ostrej infekcji, które mogą wymagać hospitalizacji.

Instrukcje

1 Zobacz lekarzowi, aby mógł przetestować próbkę moczu w celu ustalenia, które organizm jest przyczyną infekcji dróg moczowych. Leczenie będzie się opierać na tym, co odkrywa w swoim badaniu.

2 Weź antybiotyki. Lekarz przepisze antybiotyki do infekcji dróg moczowych. Jako Twoje zakażenia czyści się, twój moczu pieczenie ustąpi. Weź wszystkie antybiotyki, aby upewnić się, że zakażenie całkowicie zniknie.

3 Weź leki przeciwzapalne, jeśli zalecane przez lekarza. Od zapalenia dróg moczowych przyczynia się do pieczenie, biorąc leki anty-zapalne mogą złagodzić swoje spalanie. Czytaj etykiety i podjąć tylko zgodnie z zaleceniami lek.

4 Zapytaj swojego lekarza o zrobieniu paraliżujący pęcherza leki. Są to over-the-counter leki, które łagodzą pieczenie i skurcze pęcherza moczowego. Należy pamiętać, że leki te włącza swój mocz jasny pomarańczowy.

5 Pij dużo wody. Picie wody pomaga wypłukać toksyny z układu moczowego i ułatwia oddawanie moczu.

Wskazówki:

  • Unikaj kofeiny i ostrych przypraw. Napoje i leki, które zawierają kofeinę, a także pikantne żywności podrażniać pęcherz i pogarszać spalanie zakażenia dróg moczowych.
  • Jeśli zakażenie układu moczowego towarzyszy wzrost spalania, krwi lub ropy w moczu, gorączka, dreszcze, nudności i ból z tyłu lub na boku, natychmiast skontaktuj się z lekarzem. You infekcja może być coraz gorzej i wymaga natychmiastowego leczenia.