adcov.com

Jak zatrzymać roztocza

Roztocza są małe mikroskopijne istoty, które mogą żyć w domu. Roztocza powodować alergie u wielu ludzi i powodować wiele objawów alergii, takich jak kaszel, kichanie i swędzenie oczu. Jeśli masz alergie spowodowane przez roztocza ważne jest, aby dowiedzieć się, jak pozbyć się roztoczy i jak zatrzymać roztocza kurzu w domu.

Instrukcje

1 Stop roztocza wiedząc, gdzie są
Zanim będzie można zatrzymać roztocza i usunąć roztocza kurzu z domu trzeba wiedzieć, gdzie roztocza mieszkają. Mieszkają w różnych miejscach w domu i trzeba będzie usunąć roztocza z wszędzie naprawdę ich zatrzymać. Głównymi miejscami, gdzie roztocza mieszkają są twoje łóżko i poduszki, fotele i kanapy, dywany, zasłony i draperie, i pluszaki. Musisz przestać roztoczy we wszystkich dziedzinach, aby zatrzymać roztocza.

2 Czyszczenie usunąć roztocza
Aby początkowo zatrzymać roztocza i usunąć je należy zacząć od mycia wszystko w gorącej wodzie, aby rozpocząć. Ten początkowo zabić wielu roztocza. Wtedy będziesz chciał odkurzyć wszystko, przy użyciu filtra HEPA, które można usunąć martwe roztocza i usunąć te, które pozostawały przez pranie. Na wszystko, że nie można umyć lub próżniowej, bezpośrednie światło słoneczne zabija roztocza natychmiast. Przynieś pozycję na zewnątrz w słoneczny dzień, a słońce zabije i usunąć roztocza.

3 Zapobieganie powrotu roztoczami
W celu powstrzymania roztocza na dobre, trzeba regularnie czyste i pyłu szczególnie w miejscach wymienionych w punkcie 1. Ponadto, jeśli cierpią z powodu alergii dodać filtry powietrza HEPA w domu, narażać powierzchni na działanie promieni słonecznych, i upewnić się, do czyszczenia i odkurzać regularnie.

Wskazówki:

  • Na alergie, które nie zatrzymują się, skontaktować się z lekarzem.