adcov.com

Jak zatrzymać Pin Worms

Owsiki są najczęstszym rodzajem infekcji robakiem w Stanach Zjednoczonych; to dlatego, że rozprzestrzenia się z człowieka na człowieka, i jest wysoce zaraźliwa. Są to rodzaj okrągłego robaka znaleźć tylko u osób, które znajdują się w jelicie grubym, żywiących się odpadami, które nasz organizm produkcji. To jest w późno w nocy lub wcześnie rano godzin, że kobiety podróż do otworu odbytu, aby złożyć jaja; to powoduje swędzenie, że wiele osób nie może ignorować, zwłaszcza dzieci. Pragnienie, aby zatrzymać swędzenie zazwyczaj powoduje osoby zakażonej zetknąć się z jaj, dalszemu rozprzestrzenianiu się zakażenia.

Instrukcje

1 Cut paznokcie. Długie paznokcie, zarówno dorosłych jak i dzieci, to wspaniałe miejsce na jaja Pinworm ukryć; to sprawia, że ​​łatwiej się rozprzestrzeniać zakażenia zakażonych osób, gdy dotyka niczego wokół nich. Utrzymanie paznokcie krótkie nie tylko uniemożliwia to owsiki, aby w domu, ale także umożliwia osoby zakażonej do mycia wszelkich pozostałych jaj od hotelu.

2 zasady higieny. Ponieważ owsiki są przenosić się z człowieka na człowieka, uczynić dodatkowy wysiłek, aby umyć ręce regularnie, zwłaszcza po wizycie w sklepie lub w innym miejscu publicznym. Środki do odkażania rąk, jak Germ X będzie również działać w kropce.

3 Weź kąpiel. Jeśli Ty lub Twoje dziecko doświadcza w jamie swędzenie odbytu i że może to być pinworm, wziąć kąpiel. Woda pomoże złagodzić swędzenie.

4 Umyć wszystkie pościel. Obejmuje to pościel z wszystkich w domu, jako środek zapobiegawczy. Mycie pościel w gorącej wodzie zabije żadnych jaj, które istnieją i zapobiec rozprzestrzenianiu się infekcji dalej. Następnie chcę zrobić krok dalej i wysuszyć je na dużym ogniu w suszarce do upewnij się, że osiągnęliśmy swój cel.

5 Zbieranie zabawek. Weź wszystkie zabawki i pluszaki i umieścić je w torbie na śmieci, uszczelnienie to szczelne. W owsiki nie mogą przeżyć, chyba żyją w ciele człowieka; czy są jakieś jaja na zabawki Twojego dziecka, umieszczając je w plastikowej torbie przez okres dwóch tygodni powinny zająć się problemem.

6 Wylecz wszystko. Rozcieńczony wybielacz woda to najlepszy sposób, aby osiągnąć poziom dezynfekcji, którego szukasz. Pierwsze miejsce chcesz rozpocząć jest łazienka, zwłaszcza WC. Przejść do klamki, blaty, a wszystko Ty lub Twoja rodzina często styka się z.