adcov.com

Jak zatrzymać głód węglowodany

Jak zatrzymać głód węglowodany


Węglowodany proste, powszechnie występujące w żywności wykonane z cukru i białej mąki, może prowadzić do wzmocnienia i zdrowia waga problemów. W ostatnich latach, diet o niskiej zawartości węglowodanów zostały reklamowany jako łatwe, szybkie sposoby, aby schudnąć szybko. Jednak pomimo popularności "" niskowęglowodanowej diety, nie wszystkie węglowodany są złe. Węglowodanów, aby pomóc powstrzymać apetyt, ważne jest, aby utrzymać zdrowy styl życia, a także wiedzieć, które pokarmy jeść a które należy unikać.

Instrukcje

1 Stop zakupu węglowodanów. Jeśli masz żywności wysokiej węglowodanów w domu, będzie bardziej prawdopodobne, aby je jeść. Unikaj kupowania żywności, takich jak ciastka, lody, chipsy i ciastka. Te niezdrowe pokarmy są niemal pozbawione odżywczych i dużo kalorii, jak również węglowodany. Te produkty skok poziomu cukru we krwi, powodując uwalnianie insuliny, co może spowodować, że organizm do przechowywania tłuszczu. Bardziej wysokie węglowodany jeść, tym bardziej prawdopodobne będzie ich pragną.

2 Get dużo snu. Jednym z głównych powodów ludzie pragną węglowodanów jest, ponieważ daje szybką energię. Proste węglowodany mogą być w łatwy sposób dostać zastrzyk energii, ale wzrost energii nastąpi dramatycznego wypadku w poziomach energetycznych. Wystarczającej ilości snu pomoże uniknąć wyczerpania fizycznego i utrzymywanie prawidłowego poziomu energii przez cały dzień. Emocjonalne wyczerpanie, spowodowane przez stres, depresja i nuda, może również prowadzić do węglowodanów pragnienia.

3 Jedz regularne, zdrowe posiłki. Jeść małe posiłki co kilka godzin pomoże utrzymać poziom cukru we krwi na stałym poziomie. Gdy idziesz przez cały dzień bez jedzenia, swój spadek poziomu cukru we krwi, co powoduje apetyt na żywność, które dają natychmiastowy energii, takich jak cukier i inne węglowodany proste. Jedzenie dieta bogata w chude białko, owoce i warzywa oraz produkty pełnoziarniste może pomóc składników odżywczych organizm potrzebuje do funkcjonowania. Te produkty również pomoże zachować czujesz pełny między posiłkami.

4 Jedz odpowiednie węglowodany. Nie wszystkie węglowodany są złe. W rzeczywistości, węglowodany karmić swoje komórki i mięśnie i daje energię, organizm potrzebuje do funkcjonowania. Żywności, takich jak produkty pełnoziarniste, owoce i warzywa dostarczają węglowodany złożone, które są wchłaniane powoli, nie gwałtownie podnoszą poziom cukru we krwi. Te produkty zawierają również dużo błonnika, który może zachować pełną, obniża poziom cholesterolu i zmniejsza ryzyko zachorowania na raka.

Wskazówki:

  • Trzymać. Chociaż diety jest trudne, to jest warte wysiłku, aby utrzymać w ryzach te pragnienia i schudnąć niezdrowe.
  • Pamiętaj, aby uczynić ten proces stopniowy, a przed próbuje zmienić swoją dietę skonsultować się z lekarzem. Nie spiesz się do diety, nie wiedząc, co jesteś udaliśmy się. Dokonywać wyboru bezpiecznych i uczynić wszystko, co wam znany przed zmianą czegokolwiek.