adcov.com

Jak zatrzymać Bycie społecznie nieprzystosowanych?

W dzisiejszym świecie, wiele osób się polegać na Internet i telefony komórkowe w celu komunikowania się. To przyczynia się jedynie do niezręczności społecznej, z ludźmi konieczności spędzają mniej czasu w sytuacjach społecznych. Jeśli czujesz, że jesteś społecznie nieprzystosowanych, można pracować, aby go pokonać, spędzając więcej czasu w sytuacjach społecznych, aby zmniejszyć lęk i nieśmiałość.

Instrukcje

1 Postaw się w sytuacjach społecznych w sposób regularny, tak, że powtarzane narażenie. Jednym z głównych sposobów przezwyciężenia nerwowość w każdej sytuacji jest wyzwanie strach, aż poczujesz się bardziej komfortowo.

2 Wspomnij na nowych ludzi, że jesteś trochę nieśmiały. Otwartość pomaga zrozumieć, dlaczego inni mogą działać w niezręcznej mody w czasie.

3 myśli o niczym przed mówiąc im, kiedy jesteś w sytuacjach społecznych. Pomoże to uniemożliwić mówiąc coś dziwacznego, że nikt inny nie rozumie.

4 Zwróć uwagę, jak inni ludzie zachowują się i mówią, tak, że masz lepszy pomysł, norm społecznych.

5 Należy unikać nadmiernie martwić o własne zachowanie. Każdy jest inny, a w sytuacjach społecznych nie są często różne osoby niepokojące o sobie zbyt wiele, aby uświadomić sobie, jeśli ktoś jest niewygodne.