adcov.com

Jak zatrzymać atak uśpienia Paraliż

Jak zatrzymać atak uśpienia Paraliż


Prawie każdy cierpi z powodu sporadycznego ataku paraliżu sennego. Nagle budzi osoba śpi ze snu znaleźć on lub ona nie może się poruszać. Często wydaje się, że ktoś w pokoju, złowrogą obecność, którzy nie mogą być postrzegane albo kto wydaje intencyjny w sprawie dusi śpiącego. Jako przerażające, jak atak paraliżu sennego może być kilka technik może go powstrzymać i zapobiec atakom w przyszłości. Wykonaj następujące kroki, aby dowiedzieć się, jak to zrobić.

Instrukcje

1 Uznają, że jesteś cierpiących na nic więcej niż miscue. Twój mózg, co uniemożliwia odgrywanie swoje marzenia paraliżuje ciało, po prostu nie zrozumiał, że już obudził. To nadal marzyć, dlatego widzisz rzeczy, które są naprawdę nie istnieje i dlaczego nie można przenieść.

2 Staraj się przełamać paraliż, koncentrując się na ruchomych tylko jeden palec ręki lub stopy. Jeśli nie możesz tego zrobić, spróbuj przenieść oczy, patrząc z boku na tak szybko, jak można zarządzać bok. Jeśli można uzyskać jedną część ciało w ruchu, jest to na tyle często, aby przełamać paraliż, rozwiewając obrazy senne i pozwala usiąść.

3 wstać z łóżka. Idź do łazienki i się napić z kuchni.

4 Po powrocie do łóżka, spać na boku. Większość ataków paraliżu sennego wystąpić do osób, które śpią na plecach.

5 Aby uniknąć przyszłych ataków paraliżu sennego, przyjmuje regularny harmonogram snu. Upewnij się, że jesteś coraz odpowiedniego wypoczynku. Podjąć kroki, aby zarządzać stresem w codziennym życiu. Należy przerwać stosowanie leku snu pomocy, jeśli możesz.

Wskazówki:

  • Paraliż senny jest czasem związane z narkolepsji. Jeśli cierpisz z nagłymi atakami senności w ciągu dnia, skontaktuj się z lekarzem.