adcov.com

Jak zatrzymać atak alergii mleczarni

Według Narodowego Peanut Zarządu, alergie pokarmowe wpływają o cztery procent populacji Stanów Zjednoczonych. Mleczne alergie są powszechne wśród alergii pokarmowych i może mieć zagrażające życiu działania, jeśli nie są odpowiednio obsługiwane. Istnieją medyczne i naturalne sposoby, że można zatrzymać ataku alergii nabiał.

Instrukcje

1 Weź potężny lek przeciwhistaminowy powstrzymać ciało od reakcji do produktów mlecznych. Jedną z najbardziej skutecznych i silnych leków przeciwhistaminowych na rynku jest difenhydramina (Beandryl). Weź największą dawkę zalecaną raz zdajesz sobie sprawę, masz reakcję do produktów mlecznych. Wypić kilka szklanek wody, aby utrzymać nawilżenie i pomagają organizmowi wypłukać się z alergenem. Powtórz dawkę, jeśli objawy utrzymują się po upływie określonego czasu na opakowaniu leku.

2 Wywołać wymioty, jeśli uważasz, że spożycia produktów mlecznych, zwłaszcza jeśli są mocno uczuleni. Po wymioty, oczyścić jamę ustną przez szczotkowanie zębów. Wypić filiżankę gorącej herbaty ziołowej, takich jak mięta czy rumianek, aby uspokoić i uspokoić żołądek. Pij dużo płynów, aby pozostać jasne nawilżona. Po upewnieniu się, twój nie jest zwężenie dróg oddechowych, spróbuj się trochę przespać, aby dać organizmowi szansę na odzyskanie siebie.

3 Jeśli wiesz, że jesteś poparzonych uczulony na produkty mleczne, należy zawsze mieć przy sobie długopis adrenalina wstrzykiwacza (popularna marka nazywa EpiPen®). Użyj długopisu, jeśli czujesz, że masz do czynienia z ciężką reakcję alergiczną. Wyjmij pióro z jego walizce. Zdjąć obudowę ochronną wokół igły. Z ręki do pisania, trzymaj w ręku pióro z igłą końca najbliżej małego palca. Trzymaj łokieć zgięte pod kątem 90 stopni z końca igły pióra skierowaną ku ziemi, a następnie pozostawić ramię spadnie, prostowania łokcia jak twoja ręka odchyla się w kierunku nogi. Niech igły wprowadzić zewnętrzną część górnej części uda, dźgając go przez spodnie, jeśli jest to konieczne. Trzymając piórkiem uda przez 10 sekund w celu umożliwienia cały lek ma być wstrzykiwana. Wyjmij pióro. Rub miejsce wstrzyknięcia przez 30 sekund i wrócić pióra futerału. Zadzwoń pod numer 911 natychmiast lub udać się do najbliższego szpitalnego pokoju awaryjnego. Powtórz proces z innym piórem, jeśli trwa to dłużej niż 15 do 20 minut, aby dotrzeć się z lekarzem, ponieważ lek będzie mijać.