adcov.com

Jak zatrzymać Addiction recepty zimnej Turcja Pain Pills

Rzucenie recepty leków przeciwbólowych zimno indyka jest ryzykowne. W zależności od poziomu uzależnienia, objawy abstynencyjne mogą obejmować drgawki, nieregularne bicie serca, umiarkowany do silnego bólu, gorące i zimne błyski, wymioty i więcej. W pewnych sytuacjach, jak pójście do więzienia, ucieka od narkotyków i braku pieniędzy, bezpieczne, detoksykacja medyczna nie jest rozwiązaniem. Jeśli nie jesteś w stanie uniezależnić się od recepty leków przeciwbólowych, być może trzeba będzie zamknąć zimno indyka.

Instrukcje

1 dostać receptę. Poinformować lekarza o problemie i zapytać, czy ona może przepisać leki, które łagodzi objawy odstawienia. Buprenorfina jest lekiem, który blokuje apetyt bez wytwarzania narkotyczne wysoki.

2 Zobacz specjalisty uzależnień. Rzucić nałóg narkotyków ma zarówno objawy fizyczne i emocjonalne. Jesteś prawdopodobnie odczuwać depresję, gniew, strach i smutek. Doradca może pomóc w pracy w tym trudnym czasie, przy użyciu terapii poznawczo-behawioralnej. Ten rodzaj terapii działa zmieniając sposób postrzegania sytuacji, co z kolei zmienia swoje uczucia i zachowania.

3 Unikaj ryzykownych sytuacji. Jedną z najczęstszych przyczyn nawrotów jest pragnienie narkotyków. Choć pragnienia należy oczekiwać, można zminimalizować swoje pragnienie brania narkotyków przez unikanie sytuacji, które sprawiają, że warto je podjąć. Nawet jeśli nie masz problem z alkoholem, alkohol obniża zahamowań i można łatwo zrobić, czego pragniesz narkotyków i jaskini w celu ich podjęcia. Powstrzymać się od picia alkoholu przez co najmniej pierwszych trzech miesięcy po zamknięciu biorąc receptę tabletek przeciwbólowych. Porozmawiaj ze swoim specjalista uzależnień, czy to jest OK, aby pić znowu w pewnym momencie.