adcov.com

Jak zatrudnić Dostawcy przedszkola dla dzieci z autyzmem

Jak zatrudnić Dostawcy przedszkola dla dzieci z autyzmem


Dostawcy opieki dziennej, którzy pracują z dziećmi autystycznymi, może dać całej rodziny wytchnienia. Można nadrobić sprawunki, zapłacić rachunki, wziąć udział do swojej pracy, a co najważniejsze, angażują się w self-care. Oddanie trochę wysiłku w znalezienie odpowiedniego dostawcy może spłacić z dużymi nagrodami. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o tym jak wynająć dostawców przedszkola dla dzieci z autyzmem.

Instrukcje

Użyj swojej intuicji

1 Zadaj sobie pytanie, czy czujesz się osoba jest z natury godne zaufania zanim ją zatrudnić. Upewnij się, że rozumie znaczenie rutyny dla autystycznego członka rodziny.

2. Poproś o referencje. To może być najlepsza droga do poszukiwania dobrych dostawców opieki dziennej dla dzieci autystycznych.

3 Należy zapisywać notatki.

Zbadaj swoje finanse

4 Zdecyduj, które blok czasu autyzm przedszkola byłoby najbardziej korzystne dla Twojej rodziny. Na przykład, jeśli masz inne dzieci, w sobotę rano, że można uczestniczyć w Little League gry lub wybrać się na przejażdżkę rowerem może mieć duże wypłat.

5 Zadaj sobie pytanie, czy można wziąć na opiekę nad innym dzieckiem autystycznym kilka godzin w tygodniu, w celu handlu z innym rodzicem. To może dać oboje bardzo potrzebne przerwy na koszt niewielki lub żaden.

Podejdź Autyzm-wykwalifikowanych specjalistów

6 Zadaj sobie pytanie, czy znasz emerytowanego nauczyciela, który pracuje z dziećmi autystycznymi w przeszłości, które można wynająć na dostawcę przedszkola dla swojego autystycznego członka rodziny. Ta osoba może skorzystać z możliwości pracy w niepełnym wymiarze godzin, a on może już mieć ubezpieczenie zdrowotne. Może on być gotowy do pracy w tempie, które pasują do Twojego budżetu.

7 Spróbuj zatrudnić nauczyciela z doświadczeniem z dziećmi autystycznymi. Jeśli można zatrudnić ją na jeden lub dwa dni w tygodniu, może ona uzyskać potrzebny impuls w pensji. W zamian można zyskać spokój wiedząc specjalistę, jest dbanie o swoje dziecko.

Wskazówki:

  • Nie ma narodowy zasób, który zawiera listę dostawców opieki dziennej dla osób z autyzmem. Dlatego musisz być odpowiedzialny za walenie bruk znaleźć dostawców w Twojej okolicy. Oznacza to połączenie podejmowania po wywołaniu przedszkoli, szkół i członków grupy, wsparcie, zdobywanie kontaktów, których można spotkać i ocenić. To nie jest łatwe zadanie, ale może to być satysfakcjonujące w celu znalezienia odpowiedniego dostawcy opieki dziennej.