adcov.com

Jak zastosować stymulator root

Wypadanie włosów dotyka zarówno mężczyzn jak i kobiet, i może zniszczyć pewność siebie. Które mogą powodować niską samoocenę, a nawet depresji. Wypadanie włosów ma wiele przyczyn - i wiele produktów twierdzą, odrastają włosy. Jednym z takich popularnych pozycji jest "stymulatorem korzeń", który może przyjść w balsam, szampon lub balsam.

Instrukcje

1 Szukajcie diagnozy z dermatologiem lub lekarzem rodzinnym przed zakupem produktów w celu powstrzymania utraty włosów. Poważne, podstawowa choroba, takie jak toczeń czy cukrzyca, mogą być przyczyną problemu. Zła dieta i zmiany hormonalne są również potencjalne przyczyny. Jeśli dostawca medycznej wyklucza wszystkie te, zapytać, czy może polecić stymulator korzeni włosów spośród wielu produktów na rynku.

2 Po wybraniu i zakupie produktu należy uważnie przeczytać wskazówki. Niektóre stymulatory należy tylko dotykać skóry głowy. Jeśli produkty te dotykają innych skóry, takich jak czoło, mogą produkować spalanie, przebarwienia lub ewentualnie niechcianych wzrost włosów. Używać tych produktów pod prysznicem, aby uniknąć narażenia na ubraniach lub dywanie.

3 Użyj kwoty określonej w kierunkach - zazwyczaj trochę większy niż na kwartał. Wlać stymulator do dłoni lub tryskać go bezpośrednio na koronie głowy. Palcami, delikatnie wmasować płyn w skórę głowy w dotkniętych obszarach, gdzie które próbujesz odrost włosów. Pozostawić produkt na głowie i grzebień przez włosy z głowy na końcach. Nie spłukiwać włosy chyba etykiecie produktu radzi, aby to zrobić. Powtórz wykorzystanie zgodnie z przeznaczeniem.

Wskazówki

  • Przegląd produktów przed zakupem uważnie czytać komentarze i klientów. Być może trzeba wypróbować kilka produktów przed znalezieniem, który pracuje dla Ciebie.
  • Stymulatory korzeniowe są dostępne ze źródeł internetowych, a także docelowego, Walmart i Walgreens.
  • Nadużywanie produktu może złamać lub uszkodzenia włosów, lub powodować uczucie pieczenia na skórze głowy. Nie częściej niż producent zaleca używanie produktu.