adcov.com

Jak zarządzać sprzątanie operacji

Jak zarządzać sprzątanie operacji

Zarządzanie operacjami sprzątanie w hotelu jest bardzo ambitnym zadaniem. Gosposia Menedżer musi są wyposażone w skuteczne pracownika umiejętności zarządzania, twórcze podejście do innowacji i rozwoju i silne pragnienie, aby nadal aktualne o rozwoju przemysłu dla ogólnego dobrego hotelu. Zarządzanie sprzątanie nie jest tylko o upewnij się, pokoje są czyszczone codziennie i dostaje śniadanie. Zarządzanie sprzątanie polega na zapewnieniu, wszyscy Goście są pod opieką i że wszyscy członkowie personelu sprzątania są szczęśliwi w pracy i zawodowych w ich podejście.

Pracownicy obsługi i oceny

Będzie wielu ludzi, aby zarządzać gdy odpowiedzialnym za wszystkie operacje sprzątanie i Menedżera wszystkich operacji sprzątanie musi pojąć jak wspierać pracowników przy jednoczesnym zapewnieniu, że działają one na najwyższe standardy. W tym celu ważne jest, aby Zaplanuj pracownikom roczne oceny z każdego pracownika. Te oceny daje pracownikom możliwość przedyskutowania problemów, które mogą mieć i to pomoże im poczuć obsługiwanych w ich role. Jest to również niezbędne do uruchomienia cotygodniowe spotkania pracowników do aktualizacji wszystkich członków personelu na zmiany, celów i rozwoju. Menedżerowie powinni ocenić pracę każdego pracownika na miesiąc, przez towarzyszące pracownika na godzinę, ponieważ on lub ona kończy ich codziennych zadań, lub spędza cały dzień spada niedbale na wszystkich członków personelu, jak one działają. Obie metody są skuteczne.

Opisów stanowisk pracy i poprawki

Ważne jest, aby poprawić wszystkie pisemne opisów co sześć miesięcy. To pomaga upewnić się, że wszyscy pracownicy są po drodze wszystkie zadania, które są zobowiązane do zrobienia, ale również pomaga upewnić się, że personel nie są do podjęcia dodatkowej pracy, która faktycznie nie stanowią część ich opisów. Praca opis ocen może ujawnić potrzeby zmiany i być może konieczność zmiany płac i warunków pracy. Systematycznego przeglądu różnych ról, które mieszczą się pod egidą sprzątanie pokazuje pracowników, że zarządzanie jest interesować to, co robi się dla hotelu od podstaw. Ważne jest morale pracowników.

Znajomość branży

Tych ludzi za sprzątanie operacji zarządzania musi być aktywne, jeśli chodzi o pobyt up-to-date z nowych osiągnięć w branży hotelarskiej. Można to osiągnąć poprzez uczestnictwo w kursach, organizującego szkolenia dni dla pracowników i czytania na pomysły i informacje opublikowane w czasopismach ważnym przemysłem co najmniej raz w miesiącu. Kursy i szkolenia może pomóc menedżerom na opracowanie lepszych sposobów zarządzania personelem i może zapewnić doskonałą nawiązania nowych kontaktów w branży.

Mądre pomysły

Menedżerów odpowiedzialnych za sprzątanie operacji należy złapać każdą okazję pokazać swoje innowacyjne pomysły i przekonać ich linia menedżerów do inwestowania w nowe sposoby dokonywania operacji uruchomić gładsze i lepiej. Pomysłów na zarabianie w hotelu bardziej proekologicznego może pomóc przyciągnąć więcej Gości. Menedżerowie sprzątanie może być w stanie pomóc zaoszczędzić pieniądze hotel w kosztów czyszczenia przez poszukiwania sposobów na osiągnięcie wysokiej jakości czysty z produktów naturalnych, takich jak cytryny i ocet do kamienia. Bardziej kreatywne, sprzątanie Menedżer może być, więcej myślących hotel stanie się i większe szanse ma stały się z tłumu konkurentów w obszarze.