adcov.com

Jak zarządzać Motyle w brzuchu

Mając uczucie motyli w brzuchu jest rzeczywiście wynikiem wrażliwych nerwów żołądka podczas niepokoju lub stresującej sytuacji. To może nie być możliwe, aby całkowicie uniknąć, zwłaszcza gdy pojawia się coś nieoczekiwanego powodować motyle, ale istnieje kilka sposobów, aby je i uczynić je mniej widoczne i niewygodne. Ważne jest, aby pamiętać, że uczucie motyli jest tymczasowy i zniknie w czasie.

Instrukcje

1 Znajdź zniechęcać gdy masz nerwy prowadzące do motyli, takich jak spacer, oglądając film lub rozmowy z przyjacielem. Nawet małe rzeczy, takie jak słuchanie uspokajający piosenki przed wielkim prezentacji można odpocząć.

2 Paliwo ciała rano przed masz to, co wiesz, będzie sytuacja denerwujący, takiego jak raport ustnej w szkole lub wizytę u lekarza. Przez jedzenie dobrze wyważony posiłek i picie dużej ilości wody w ciągu dnia, można dać ciału energię, która może pomóc uspokoić umysł.

3 Skupienie się na pozytywnych aspektach sytuacji, gdy masz motyle, takie jak to, co można osiągnąć, gdy się skończy. Jeśli jesteś bardzo zdenerwowany rozmowy kwalifikacyjnej, nie myślę o tym samym wywiadzie, ale wynik się swoją wymarzoną pracę.

4 Prowadź dziennik do zapisywania swoich myśli, uczuć i obaw codziennie. Jak można nadal pisać swoje myśli, to pomoże Ci poradzić sobie ze swoimi uczuciami niepokoju, zmniejszenie ilości motyli można dostać w sytuacjach wysokiego stresu. Dobrze jest mieć mały dziennik z tobą przez cały czas, w przypadku skrajnego zdenerwowania, kiedy nie jesteś w domu.

Wskazówki

  • Szukać profesjonalnej pomocy, jeśli masz zaburzenia lękowe, wysoki poziom stresu depresji. Te rodzaje warunków, że zwiększy motyle czujesz w sytuacjach denerwujący i uczynić je znacznie bardziej surowe i trudne do sprostania.