adcov.com

Jak zaprojektować szablon ulotkę dla domu sprzątanie

Jak zaprojektować szablon ulotkę dla domu sprzątanie

Po uruchomieniu firma chemiczna, zwłaszcza na małą skalę, reklamy i promocji stanowią obawy górę tuż po utrzymanie twój istniejących umów sprzątanie i zmiana kolejności czystości. Jednym ze sposobów na przechwytywanie uwagę potencjalnych sprzątanie klientów domu wiąże się z delegowania i rozdawanie ulotek. Odwołania do potrzeb zajęty domów na swoje ulotki ustawiając się atrakcyjny szablon projektu dla wszystkie Twoje bieżące promocje czyszczenia.

Instrukcje

• Wybrać program do projektowania szablonu. Jeśli nie jesteś bardzo zaznajomiony z projektu ulotki, użyj standardowych word przetwarzania lub układ programu. W przeciwnym razie Użyj programu profesjonalny layout.

• Ustanowienie tło dla czyszczenia Ulotka biznes. Tworzenie ulotki, profesjonalny i czyste (podobnie jak firmy); Użyj neutralny kolor biały, szary, tan lub granatowy.

• Post logo, nazwa firmy, numer telefonu, adres, Strona internetowa i motto w górnej części ulotki. Korzystać z podstawowych czcionki dla tekstu takie jak Times New Roman, Arial i Tahoma. Używać nie więcej niż dwóch różnych czcionek---jeden dla ciała i dla nagłówka. Wybierz czarny lub biały kolor (zależności wygląda najlepiej z tła). Przechowywać te informacje takie same dla wszystkich ulotek.

• Wstaw obraz jednego z pracowników sprzątanie domu klienta po prawej stronie szablonu ulotki. Jedno zdjęcie opisowy jest wszystko, czego potrzebujesz. Można zmienić ten obraz z nowego pracownika za każdym razem możesz tworzyć nowe ulotki jeśli chcesz.

• Typ punktor punkt lista po lewej stronie ulotki (obok zdjęcie) lista wszystkich najpopularniejszych usług czyszczenia domu. Zachować tę listę to samo na każdej ulotki chyba możesz dodawać nowe usługi dla klientów.

• Napisać w bieżącej ofercie pod spodem listę punktowaną, koncentrują się na stronie. Na przykład "$99 cały dom, czyszczenie dla nowych klientów." Zmieniać ten element od czasu do czasu, w zależności od aktualnych promocji.

• Dodać dwie lub trzy referencje na liście punktowanej tak, że potencjalni klienci można zobaczyć co twój istniejący klienci mają do powiedzenia na temat swojej pracy. Aktualizacji tej sekcji szablonu ulotki, gdy masz bardziej pochlebne Recenzje od klientów.

• Lista szczegóły oferty na mniejsze wydruku na samym dole ulotki. Zmiany w tej sekcji, jeśli jest to konieczne, aby przejść z każdej nowej promocji.