adcov.com

Jak zapobiegać lub Heal, opryszczka i gorączka Blistry

Wiele osób je. Irytujące czerwone ranki na ustach. Nie można ukryć je albo! Opryszczka wargowa i opryszczka, są powszechne w chłodniejsze dni jest ok i są często wywołane przez stres lub łagodnymi do ciężkich zaburzeniami czynności układu odpornościowego. Istnieją sposoby, aby traktować je skutecznie. Oto jak to zrobić.

Instrukcje

1 ZAPOBIEGANIE zacząć: opryszczka często występuje, gdy usta są prześwietlone do elementów pogodowych, że suche, rozdz lub nagrać je. Zapobiec opryszczka lub opryszczkę, poprzez aktywną opiekę warg. Złuszczanie i techniki oparte na naturalnych, nie-naftowe balsamy pomoże zapobiec ich powstawaniu. Ponadto, należy rozważyć podjęcie lizyna, jeśli masz częste problemy z opryszczka lub opryszczka.

2 jeśli dostaniesz JE: Nie podnoś lub pop żadnych blister opryszczki. Tak, to prawda nie wiem. Zostaw go w spokoju, bo prawdopodobnie je powiększyć lub rozprowadzić go na przeciwny wargi!

3 TRY na recepty: Abreva, Blistex, i wielu innych miejscowo kremy są dostępne do stłumienia zakłóceń opryszczki.

4 Użyj ICE: Na pierwszy znak opryszczki, stosuje się lodu na kilka minut na raz. Usunąć i powtórzyć. To często będzie zagłuszyć czelność "mrowienie" uczucie, które oznacza, opryszczka jest aktywne.

5 mają zastosowanie olejków eterycznych: Geranium olejek jest często zalecane przez aromatherapists być stosowane bezpośrednio (nie rozcieńczony) do opryszczki lub gorączka blistrze. Wcześniej, nie jest to stosowane, bardziej efektywne będzie. Zapach kwiatów na ustach jest odstraszający dla wielu ludzi.

6 TRZYMAĆ stres w ryzach: Opryszczka może być pierwszym zauważalne oznaki stresu w swoim życiu. Spójrzmy prawdzie w oczy, czasami zbyt wiele "nie" na lista spraw tworzy stres nie jesteśmy świadomi; ale widząc, że brzydką ranę na wardze daje się oczywiste! Zdobądź poziom stresu w ryzach, a można uniknąć, lub stworzyć warunki do leczenia, opryszczkę i opryszczka.