adcov.com

Jak zapobiec Wymioty u dzieci

Jak zapobiec Wymioty u dzieci


Wymiotów, gdy coś stymuluje układ pokarmowy że tu jest błąd. To może być z wielu różnych miejscach, takich jak wirusy lub choroby pochodzącego z surowego mięsa. Dzieci są często bardziej podatne na wymioty. Czasami wymioty można zapobiec, ale ma rodzica, który jest gotów być czujni i zwracać uwagę na jego dziecka. Uznając, że nie jest to problem na początku jest kluczem.

Instrukcje

1 Regulować ile Twoje dziecko jest jedzenie. W szczególności chcemy monitorować jej ilość słodyczy. Jedzenie zbyt dużo cukru może spowodować dziecko do wymiotów, a jedynym sposobem, aby temu zapobiec jest upewnienie się, wiesz, co dzieje się w ustach dziecka.

2 Gotować wszystko mięso, kurczak i jaja aż dobrze zrobione. Niedogotowane jedzenie może spowodować wymioty. Można także zapobiec wymiotom, ucząc swoje dzieci, aby umyć ręce przed i po kontakcie z mięsa.

3 Daj dziecku Tylenol niektórych dzieci, jeśli ma gorączkę lub ból głowy. Bóle głowy mogą niekiedy powodować wymioty, więc jeśli masz swój wypoczynek dzieci i pozbyć się bólu głowy, można zapobiegać wymiotom.

4 Czy Twoje dziecko pić dużo wody, jeśli myślisz, że nie czuje się na równi. Woda nie tylko utrzymuje ciało nawilżona, ale również oczyszcza organizm z wszelkich toksyn. Jeśli pozbyć się toksyn można zapobiec możliwym kolej wymioty.

5 Mix 1 łyżka. imbir z niewielką ilością wody i mieć dziecko pić. Imbir łagodzi żołądka tak, że nie wyrzucania co jest w nim. Jeśli nie ma żadnego imbir, można użyć Gingerale. Sip na Gingerale a następnie czekać na twój żołądek do początku czuje się lepiej.

6 Daj dziecku dawkę mleka ciekłej zawiesiny tlenku magnezu. Produkt ten neutralizuje kwas w żołądku, dzięki czemu nie czuje się jak trzeba wymiotować. Powinien on być podany dziecku, jak tylko skarży się na ból brzucha.

Wskazówki

  • Zadzwoń do lekarza dla każdego wymioty, które w dalszym ciągu ostatnich 24 godzin. Trzymaj dzieci z dala od innych dzieci, które są wymioty. Pozwoli to zapobiec ich łapania wirusów, które powodują wymioty.
  • Dzieci, wymioty są narażone na odwodnienie. Postaraj się, aby Twoje dziecko pić jakieś płyny i jeśli ona nie oddawania moczu w ciągu 12 godzin, należy ją zabrać do szpitala.