adcov.com

Jak zapobiec Vertigo

Jak zapobiec Vertigo


Zawroty głowy jest często traktowane jako dowolny rodzaj zawroty głowy, zawroty głowy, ale rzeczywista jest prawdą, utrata równowagi z reguły ze względu na problem z wewnętrzną ucha. Łagodne napadowe pozycyjne zawroty głowy (BPPV), błędnika, i choroba Meniere'a są jego najczęstsze przyczyny. Każdy z nich ma swoje własne metody leczenia i zapobiegania, które mogą pomóc złagodzić zawroty głowy i nudności związane z zawrotami głowy. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej.

Instrukcje

BPPV

1 Wykonaj ćwiczenia oczu. Należą do nich, patrząc w górę iw dół, z boku na bok, a od najmniejszej do największej. Zaczynają się powoli i stopniowo budować prędkości.

2 Porusz głową do przodu i do tyłu i włącz go z boku na bok i zaczyna powoli budując prędkość.

3 Bend w pasie, aby dotykać podłogi i poskręcane od lewej do prawej.

4 unosić ramion i przenieść je ruchem okrężnym.

5 Użyj piłkę, aby pomóc rozwinąć lepszą koordynację ręka-oko. Wyrzucić go z jednej strony do drugiej, zarówno nad głową w dół wokół nogi.

6 pozycji Zmiana ciała. Przejść z posiedzenia do sytuacji, zawrócić w kręgu, chodzić z towarzyszem podczas podrzucając piłkę tam iz powrotem, i iść do przodu i do tyłu, skupiając się na ustalonym punkcie.

7 Ly na plecach i obracaj głowę z boku na bok. Wykonać ten sam ruch oddzielnie z całego ciała też. Również siedzieć prosto z tego stanowiska, a także od leżącego na boku.

8 Próby te ćwiczenia z zamkniętymi oczami, jak również.

Błędnika

9 Zobacz się z lekarzem, który może przepisać antybiotyki, aby pomóc złagodzić objawy zawroty głowy. Błędnika powoduje podrażnienie i czasami obrzęk w uchu wewnętrznym i leki mogą być najlepszym sposobem leczenia objawów związanych z tym.

10 Trzymaj nadal, nie staraj się czytać, i uniknąć jasne światła, podczas gdy cierpienie walkę o zawroty głowy spowodowane przez błędnika. Unikanie tych działań powinny zmniejszyć objawy.

11 Powoli powrócić do normalnej aktywności po akcji, aby umożliwić organizmowi stopniowo dostosować się do ruchu ponownie. Przenieść ostrożnie, nie czyniąc żadnych gwałtownych ruchów lub ostrych, które mogą wywołać nawrót zawroty głowy.

Choroba Meniere'a

12 dietę o niskiej zawartości soli. To może pomóc zmniejszyć ilość płynu, zbudowany w uchu i zapobiegać występowaniu problemów. Warto również zwrócić uwagę na inne jesz i zobacz, czy jest jakiś związek między swoimi atakami i konkretnych środków spożywczych. W takim przypadku, należy unikać tych pokarmów.

13 Ćwicz regularnie. Oprócz pomaga pozostać w formie, ćwiczenia mogą również zmniejszyć stres, inny spust do zawrotów głowy spowodowanych przez choroby Meniere'a.

14 Dość palenia, jeśli jesteś palaczem.

15 Weź przepisany lek, czy i kiedy czujesz atak nadchodzi. Lekarz może przepisać leki, aby pomóc złagodzić objawy zawroty głowy.

Wskazówki

  • Są częścią Ćwiczeń Cooksey-Cawthorne przeznaczonych do leczenia BPPV.
  • Przed rozpoczęciem leczenia jakiegokolwiek stanu chorobowego na własną rękę skontaktować się z lekarzem.