adcov.com

Jak zapobiec schowek skóra na brzuchu Po Weight Loss

Gdy tracisz na wadze w krótkim czasie, jest prawdopodobne, aby skończyć z "fartuch" nadmiaru skóry wisi w okolicy żołądka. Ten nadmiar skóry powoduje problemy kosmetyczne, problemy z noszenia pewnych stylów odzieży, wysypki, infekcje i problemy z higieną osobistą. Jest to z pewnością applaudable które straciły na wadze. Ale skóra wisi może być bolesne przypomnienie o bitwie, że nadal walczy. Pomimo walki, być zachęcani. Dzięki ciężkiej pracy i determinacji, można pozbyć się nadmiaru skóry.

Instrukcje

1 Wykonaj ćwiczenia brzucha trzy dni w tygodniu, aby budować mięśnie jamie brzusznej. Im więcej mięśni można budować w okolicy żołądka równa się więcej tłuszczu można spalić w tym obszarze, ponieważ trwa mięśni do spalania tłuszczu. Na przykład ćwiczeń brzucha, które możesz zrobić na stronie link w sekcji zasobów na końcu tego artykułu.

2 Wytnij odżywcze. Angażować się w działania układu sercowo-naczyniowego, takie jak spacery, aerobik i pływanie, aby spalić te kalorie. Działania cardio nie będzie budować mięśnie w żołądku, ale będzie to spalić tłuszcz, który jest to, czego pragnąc zrobić.

Należy pamiętać, że ma 3500 kalorii równa 1 funta tłuszczu. Oznacza to, że jeśli spożywać 3500 kalorii dziennie, ale można spalić 4000 kalorii dziennie, robisz dobrze, a może stracić 1 funt tłuszczu tygodniowo. Najważniejsze jest, aby spalić więcej kalorii niż zużywają.

3 Jedz zdrowe. Skupić się na jedzenie więcej owoców, warzyw, orzechów, wysokobiałkowych i żywności wysokiej włókna. Przestań jedzenia fast foodów, ponieważ są one ładowane w tłuszczach. Fast food jest wrogiem żołądka, zwłaszcza żołądka, która próbuje się uwolnić z wiszące skóry.

4 Zanurzyć się mnóstwo H2O. Ważne jest, aby skóra na pobyt uwodniony, aby zwiększyć elastyczność. Pij dużo wody i spróbować ponad-the-counter kremy nawilżają i dokręcić luźnej skóry.

5 Należy rozważyć uzyskanie "Tummy Tuck" (brzucha), jeśli próbowałem wszystkie kroki powyżej i nadal nie może pozbyć się wiszącej skóry na brzuchu. Plastyka brzucha składa się z kosmetycznych chirurga chirurgicznie usuwając nadmiar tłuszczu z brzucha.

Średni koszt Tummy Tuck waha się od 6000 dolarów do 10.000 dolarów, w zależności od położenia geograficznego. Jeśli zdecydujesz się zrobić Plastyka brzucha powinien być przygotowany do podjęcia około sześciu tygodni "czasu wolnego" do odzysku po zabiegu.