adcov.com

Jak zapobiec przyrost masy ciała jako Wegetariańska

Wiele osób decyzję stać wegetariańskie, ponieważ wiadomo, że prowadzi do utraty masy ciała. Nie każdy traci na wadze, gdy stają się one wegetariańska, jednak. Z powodu złych decyzji żywności, wielu ludzi, którzy dają się mięso faktycznie przytyć. Jakie są wegetarianie, którzy przybierają na wadze robi źle? Oto kilka rzeczy, że każdy, kto myśli o rezygnacji z mięsa powinien wiedzieć, aby zapobiec przyrost masy ciała jako wegetarianka.

Instrukcje

1 Unikaj produktów białych w miarę możliwości. Oznacza to, że należy unikać jedzenia biały makaron, ryż i chleb. Zastąpienia wszystkich tych produktów spożywczych z całych ziaren wersjach, które zawierają większą ilość włókien. Jedną z głównych korzyści, że produkty pełnoziarniste oferują nad białym produktów utrzymanie się pełniejsze dłużej.

2 nie jedzą ziemniaków przez cały czas. Chociaż mogą być doskonałym dodatkiem do niektórych posiłków wegetariańskich, ważne jest, aby upewnić się, że nie są tylko rzeczy, które jesz. Ziemniaki powodować przyrost masy ciała i wysoki poziom cholesterolu.

3 Jedz warzywa, kiedy tylko mają okazję, aby to zrobić. Ponieważ jesteś wegetarianinem, nie powinno to być zbyt trudne. Jednak wiele osób się wegetarianami i zapomnieć do jedzenia warzyw, ponieważ świnia na wszystkich fast foodów. Naczynia, które składają się z dwóch pełnych ziaren i warzyw pomoże utrzymać pełną i zapobiec przyrost masy ciała.

4 jeść tylko zdrowe owoce, które są na bieżąco. Mimo, że owoce są zdrowsze od innych produktów, które można posmakować, istnieją pewne typy, które mogą prowadzić do nadwagi. Arbuz, który jest bardzo wysokiej zawartości cukru, powinny być spożywane tylko z umiarem. Niektóre zdrowych wyborów, aby dodać do listy zakupów to cytrynowego owoce i jagody.

5 Ogranicz ilość fast foodów, które jesz. Wielu ludzi uważa, że ​​mogą żyć z fast foodów i nie uzyskać funta. Chociaż są tacy, którzy mogą, większość nie. Staraj się chipsy, batony, lody i inne smakołyki w szafie na specjalne okazje. Jeść je co jakiś czas, ale nie cały czas.

6 Kup zmniejszonej zawartości tłuszczu ser, mleko, jogurty i inne produkty mleczne. Ponieważ ser odgrywa tak ważną rolę w dietach większości wegetarian, o obniżonej zawartości tłuszczu pomaga zaoszczędzić dużo kalorii i tłuszczu w dłuższej perspektywie. Jeśli jeść te produkty częściej, wybierając zdrowsze odmiany może zapobiec przyrostu masy ciała.

Wskazówki

  • Dodaj wiele ziaren do swojej diety, ponieważ są one bardzo obfite ze względu na duże ilości błonnika.
  • Zupy nie-krem na bazie, takie jak zupa jarzynowa, są bardzo zdrowe i sycące.
  • Należy pamiętać, że wegetarianie mogą jeść więcej, niż tylko sałatki.
  • Nie bój się wziąć witaminy, aby zaspokoić potrzeby żywieniowe.
  • Pamiętaj, aby monitorować, jak się czujesz na diecie wegetariańskiej.
  • Jeśli jesteś na diecie wegetariańskiej wystarczy schudnąć, możesz być rozczarowany.