adcov.com

Jak zapobiec pluskwy W ruchu

Jak zapobiec pluskwy W ruchu


Choć brzmi to jak fikcyjnych potworów w miejskich legend, pluskwy są bardzo realne. Te małe, nocne robaki żerują na ludzkiej krwi w nocy i żyją w miejscach, gdzie ludzie i zwierzęta snu. Choć pluskwy nie rozprzestrzeniać choroby, ich ukąszenia mogą powodować świąd, podrażnienie skóry i reakcje alergiczne. Ludzie często odebrać pluskwy w czasie podróży lub podczas transportu, ale biorąc kilka ważnych kroków może pomóc zminimalizować ryzyko przenoszenia pluskwy z wami podczas przenoszenia.

Instrukcje

1 Sprawdź oznak pluskwy przed przeprowadzką.

Jest możliwe, aby mieć inwazji pluskiew na kilka miesięcy przed zauważając go. Pościel i materace dla Sprawdź rdzawych kolorowe plamy. Mogą to być pluskwa kał. Sprawdzając między nici pościel i materace z lampy błyskowej, to również możliwe, aby zobaczyć szkieletów pluskiew, które są na pewno znakiem inwazji pluskiew ..

2 Umyj wszystkie pościel i ubrania w jak najwyższej temperaturze, jeśli widzisz oznaki inwazji pluskiew.

CDC podaje, że pluskwy często podróżować do nowych lokalizacji przez zaczepienia jazdy na ubrania lub pościel. Szkodniki te nie mogą przetrwać w wysokich temperaturach, więc ogrzewanie pościel zmniejsza prawdopodobieństwo błędów "o przeprowadzce do nowego domu z tobą.

3. Unikaj kupowania używanych materace.

Mimo przeprowadzki mogą być drogie i używane materace się na strome zniżki, są one bardziej prawdopodobne, aby być porażone przez pluskwy.

4 podnieść materace, pościel i poruszające pudełka zawierające elementy przechowywane w sypialni podłogi.

Pluskwy podróżują często, skacząc z jednego punktu do drugiego, ale nie mogą skakać bardzo wysoko. Poprzez podniesienie pozycji śpisz na, zmniejszyć prawdopodobieństwo pluskwy skaczących do przedmiotów i przenoszenie do nowego domu z tobą.

Wskazówki:

  • Jeśli widzisz jakieś oznaki Bed Bug zarażenia przed przeprowadzką, nie przenieść meble lub pościel, aż służba kontroli szkodników jest wyeliminowane przez pluskwy.