adcov.com

Jak zapobiec kamieni żółciowych Naturalnie

Kamienie żółciowe są małe-jak żwirowe osady, które stopniowo tworzą się w pęcherzyku żółciowym. Proces ten może trwać wiele lat, aby wystąpić. Kamienie żółciowe są bardzo powszechne; jednak zdecydowana większość kamieni żółciowych powodują żadnych objawów fizycznych. Niestety, około 10 procent kamieni żółciowych blokuje albo cystic lub wspólnych dróg żółciowych powoduje ból brzucha, żółtaczka, nudności i gorączka. W takim przypadku konieczne staje się chirurgicznie usunąć zapalenie pęcherzyka żółciowego i wszelkie zawarte w nim kamieni żółciowych. Dla wielu ludzi, kamienie żółciowe są odkryte przypadkowo na USG jamy brzusznej. Wiedząc, że masz kamieni żółciowych, co żywności należy unikać z kamieni żółciowych? Kamienie żółciowe można zapobiec naturalnie zmiany w diecie?

Instrukcje

1 Unikaj spożywania żywności pochodzące z produktów zwierzęcych. Elementy, takie jak czerwone mięso, masło i mleko pełne, które zawierają tłuszcze nasycone wydaje się promowanie tworzenia się kamieni żółciowych, a także ataki woreczka żółciowego spust.

2 Przejdź tłustych. Żywności, które są tłuste i smażone należy unikać tych, z kamieni żółciowych. Te produkty żywnościowe zmusić pęcherzyka żółciowego do cięższej pracy. Jeśli udokumentowane kamieni żółciowych może spowodować jeden nagle zasłaniać swoje cystic kanału.

3 Spożywać tłuszcze jednonienasycone, takich jak oleje rzepaku i oliwnych. Orzechy są również doskonałym wyborem diety. Oleje te, które zostały reklamowany w ramach diecie śródziemnomorskiej rzeczywiście wykazały zdolność do zapobiegania kamieni żółciowych.

4 Jedz zimnej wodzie ryby, takie jak tuńczyk, makrela i łosoś. Oleje omega-3 z ryb może pomóc pęcherzyka żółciowego działać bardziej efektywnie poprzez zapobieganie kamieni żółciowych.

5 unikać cukru rafinowanego i wysokie węglowodany glikemicznym. Ziemniaków, ryżu i wiele makarony i chleby są przekształcane w organizmie w cukru. Wysoki poziom cukru we krwi są bezpośrednio skorelowane z cukrzycą, jak również tworzenia się kamieni żółciowych.

6 spożywcze niewielką ilość kawy każdego dnia. Może to wydaje się w celu zmniejszenia stężenia cholesterolu w pęcherzyku żółciowym, która pomaga zapobiegać kamieni żółciowych.

7 Jedz dużo warzyw i owoców. Nie tylko są one ładowane z witamin i przeciwutleniaczy badania medyczne wykazały, mogą one zapobiegać powstawaniu kamieni żółciowych.

8 Luzem się dieta z włókien rozpuszczalnych w wodzie, takich jak pełnoziarniste i zbóż. Błonnik pokarmowy obniża poziomy cholesterolu i triglicerydów, które z kolei mogą zapobiegać kamieni żółciowych w sposób naturalny.

Wskazówki:

  • Czynniki genetyczne mogą wpływać na ryzyko wystąpienia kamieni żółciowych.
  • Niektóre problemy zdrowotne muszą być wyłączone, nawet jeśli nie są kamienie żółciowe powodując doświadczyć objawów.
  • Jest otyłych lub szybko traci na wadze są silnie związane z kamieni żółciowych. Schudnąć stopniowo, a następnie utrzymać tę zdrową wagę, aby zapobiec kamieni żółciowych naturalnie.